[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zwodowały ławkę na Wyspie Młyńskiej. Wszystko na oczach kamer monitoringu [ZDJĘCIA]

Dodano: 30.06.2021 | 16:54

Na zdjęciu: Wkrótce po wrzuceniu ławki do wody trzy nastolatki zostały ujęte przez patrol policji. Wszystko działo się na oczach kamer monitoringu.

Fot. Straż Miejska Bydgoszcz

Nietypową rozrywkę zafundowały sobie w miniony poniedziałek trzy młode kobiety na bydgoskiej Wyspie Młyńskiej, wrzucając do Brdy jedną ze znajdujących się tam ławek. I tym samym zafundowały sobie także kłopoty z prawem.

W pierwszy poniedziałek tegorocznych wakacji (28 czerwca) kwadrans przed godziną siedemnastą operator miejskiego monitoringu zauważył trzy dziewczyny, które postanowiły zwodować ławkę w rzece. Przeniosły ją na nabrzeże, po czym wrzuciły do wody przy brzegu, gdzie znajduje się kilkudziesięciocentymetrowy uskok.

Jako że cała scena miała miejsce w biały dzień, od razu zdarzenie wychwyciły kamery, a wspomniany operator monitoringu zgłosił sprawę dyżurnemu straży miejskiej. Ten zadysponował na miejsce patrol municypalnych. Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, zastali już policjantów, którzy ujęci sprawczynie czynu.

Młode kobiety, które postanowiły pozbyć się ławki, poniosą konsekwencje prawne swojego czynu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tytus
Tytus
1 rok temu

Głupie cipy

Adam
Adam
1 rok temu

Dowalic każdej glupej babie po 2000 pln. Może do tego glipego łba dotrze.

Alixa
Alixa
1 rok temu

Może chciały na niej usiąść i się ochłodzić? 🤔…

BZG
BZG
1 rok temu

Karać taką ruską, prostacką bandyterkę bez litości wysokimi grzywnami. Za to 500 od każdej z tych prostaczek, bo inaczej kiedyś wrzucą człowieka! Zresztą, nie po to płacimy podatki, żeby B-szcz demolowały jakieś prymitywne wywłoki, bo inne słowa tu nie pasują.