[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

10 lat Profrost Group. Bydgoscy przedsiębiorcy świętowali sukces [ZDJĘCIA]

Dodano: 30.05.2022 | 13:40

Na zdjęciu: Przedstawiciele Profrost Group stworzyli silną markę nie tylko w Bydgoszczy, Polsce, ale i Europie!

Fot. mat. firmy

W piątek, 27 maja w bydgoskim hotelu Holliday Inn odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Na sali balowej jubileusz 10-lecia firmy Profrost Group świętowali jej właściciele, pracownicy oraz zaproszeni goście.

Przedsiębiorstwo odnosi sukcesy w branży kompleksowego wyposażenia sklepów, jest dostawcą wysokiej klasy urządzeń chłodniczych, projektuje sklepy i dba o wyjątkowy design mebli do całych obiektów handlowych. Możliwości firmy doceniają wszyscy w branży – Profrost prężnie bowiem współpracuje z największymi sieciami handlowymi na rynku, takimi jak Eurocash czy Lewiatan.

Profrost Group to firma, którą nasz region może się pochwalić nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Bydgoska firma, z siedzibą przy ul. Przemysłowej, ma za sobą realizacje między innymi w Londynie, Glasgow, Monachium, Sothampton, Cork czy w Edynburgu.

Przedsiębiorstwo zapewnia wyposażenie nie tylko dla sklepów spożywczych, ale również drogerii, sklepów odzieżowych, obuwniczych czy przemysłowych. Dla każdej realizacji Profrost Group tworzy indywidualny projekt, aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń dla handlu.

Mamy przede wszystkim świadomość, iż wyposażenie wpływa na wizerunek całego sklepu. Dlatego też dbamy o najdrobniejsze szczegóły, aby przygotować w ten sposób przestrzeń idealną. Staramy się nie tylko wybrać najbardziej funkcjonalne rozwiązania, ale równocześnie też takie, aby miały one znaczenie estetyczne – mówi Wojciech Jabłoński, współwłaściciel Profrost Group.

Jakie plany na kolejne 10 lat Profrost Group?

Profrost Group nie zwalnia tempa i z każdym rokiem poszerza swoje możliwości oraz zasięg działania. Obecnie w ofercie można znaleźć już nie tylko meble i sprzęty konieczne do funkcjonowania różnego rodzaju sklepów, ale także wysokiej klasy meble kuchenne i domowe. Nowością wprowadzoną w maju są również personalizowane etykiety cenowe umożliwiające ciekawe i oryginalne zaprezentowanie informacji o danym produkcie.

Mamy jeszcze wiele pomysłów i energii do działania. Myślę, że jeszcze nie raz Was zaskoczymy! – mówi Jabłoński. Informacje o nowościach i aktualnych działaniach firmy można zobaczyć na profilu Profrost.bydgoszcz na Facebooku.

Właścicielom i Pracownikom Firmy życzymy dalszych sukcesów i powodzenia w nowych obszarach działań biznesowych!