[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Niedługo otwarcie 7 Rolls! Bydgoszczanie będą mogli zjeść nietypowe rolki sushi

Dodano: 21.11.2022 | 10:07

Na zdjęciu: Wielkie otwarcie 7 Rolls w Bydgoszczy!

Fot. Justyna Wróblewska

W tym tygodniu w Bydgoszczy otworzy się nowy lokal gastronomiczny. Specjalizuje się on w serwowaniu rolek sushi wraz z sosami.

W ubiegłym miesiącu informowaliśmy, że w Bydgoszczy powstanie nowy lokal gastronomiczny serwujący rolki sushi. Natomiast w tym miesiącu, a dokładnie 25 listopada o godz. 13:00, nastąpi jego wielkie otwarcie.

W menu restauracji do wyboru będzie dostępnych kilka rodzajów rolek sushi i sosów. Wśród nich znajdą się m.in. rolki z krewetkami, łososiem teriyaki czy serkiem philadelphia. Można je jeść podobnie jak hot-doga i maczać w wybranych sosach.

7 Rolls znajduje się w centrum Bydgoszczy przy ul. Niedźwiedziej 9. Lokal zachwyca nie tylko jedzeniem, ale również wystrojem, do którego zaliczają się ręcznie malowane ilustracje na ścianach. Wewnątrz znajduje się też kącik dla zwierząt, w którym stoją miski z wodą.

Lokal będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 12:00-22:00 i w niedzielę od 12:00 do 20:00. Restauracja posiada również swoją grupę na Facebook’u o nazwie “Rybki 7 Rolls”. Będą tam publikowane informacje o zniżkach, promocjach i konkursach.

Milena Wyrąbkiewicz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments