Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Legia wysoko pokonała Astorię

Dodano: 04.03.2016 | 23:40

W piątkowym meczu I ligi koszykówki zawodnicy Astorii przegrali w Warszawie.

Na zdjęciu: Mateusz Fatz zdobył w piątek cztery punkty.

Fot. ST/archiwum

W meczu 27. kolejki I ligi koszykówki mężczyzn Astoria Bydgoszcz przegrała na wyjeździe z Legią Warszawa 73:109. Była to czternasta porażka bydgoszczan w tym sezonie.

Legia szybko zdominowała Astorię i już po I kwarcie prowadziła28:9. W kolejnych odsłonach powiększała przewagę i przed ostatnią partią prowadziła aż 40 punktami. W ciągu ostatnich dziesięciu minut podopieczni Konrada Kaźmierczyka, grający bez Piotra Robaka, zdołali nieznacznie zmniejszyć rozmiary porażki.

Kolejny mecz Astoria rozegra w niedzielę, 13 marca, gdy podejmie Mickiewicza Katowice.

27. kolejka I ligi koszykówki mężczyzn
LEGIA WARSZAWA – ASTORIA BYDGOSZCZ 109:73 (28:9, 35:21, 31:24, 15:19)

Astoria: Laydych 17, Grod 16, Kutta 13, Szyttenholm 8, Barszczyk 7, Mazur 5, Fatz 4, Lewandowski 3, Wardziński 0, Łucka 0.

Sebastian Torzewski