Jerzy Kanclerz: To było udane Kryterium Asów [WIDEO]
Dodano: 24.03.2024 | 18:26Na zdjęciu: Jerzy Kanclerz podsumował Kryterium Asów.
Fot. Szymon Fiałkowski/archiwum
Kryterium Asów 2024 za nami. Choć wygrał faworyt – Bartosz Zmarzlik, to w turnieju nie brakowało emocji, a walka o podium była bardzo wyrównana. Dopisała także frekwencja. Po zakończeniu zawodów w rozmowie z MetropoliaBydgoska.PL podsumował je prezes ABRAMCZYK Polonii Bydgoszcz Jerzy Kanclerz.
![Jerzy Kanclerz: To było udane Kryterium Asów [WIDEO]](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2024/01/INTERNET_Abramczyk_MetroBDG_1280x300px_www.jpg)
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026
- Po meczu z Rybnikiem farbowali włosy. Wspominamy mecz Polonii Bydgoszcz sprzed ponad 20 lat - 21 czerwca 2026
- Hel, Kołobrzeg i Bory Tucholskie. Wracają wakacyjne pociągi - 19 czerwca 2026


















