[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Akcja policji na Wyżynach. Na targowisku handlowano podróbkami

Dodano: 23.02.2021 | 12:59

Na zdjęciu: Podrobione towary przejęte przez kryminalnych podczas niedzielnej akcji na Wyżynach.

Fot. KWP Bydgoszcz

31-letni bydgoszczanin handlował podrobioną odzieżą na Wyżynach. Mężczyzna wpadł w ręce policji podczas kontroli targowiska oraz pobliskiego pasażu handlowego.

Bydgoscy policjanci, prowadzący kolejne niezapowiedziane działania wymierzone w handlarzy„podróbkami”, udali się w minioną niedzielę (21 lutego) na Wyżyny, by skontrolować jedno z największych targowisk na terenie miasta. – Z ich ustaleń wynikało, że jeden z mieszkańców miasta sprzedaje na bazarze porobioną markową odzież – opisuje kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.

Przed południem funkcjonariusze namierzyli stoisko, które obsługiwał znany im mężczyzna. Oferował on w sprzedaży markowe rzeczy znanych firm za bardzo niska cenę. W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa, policjanci zatrzymali 31-latka i zabezpieczyli jego towar: między innymi koszulki, bluzy, czapki oraz spodnie – łącznie aż 248 sztuk odzieży.


CZYTAJ TAKŻE: Policyjna obława w Fordonie. Padły strzały!


Mężczyzna został doprowadzony do komisariatu na bydgoskich Wyżynach, gdzie został przesłuchany w charakterze świadka, a następnie zwolniony. Teraz funkcjonariusze kontaktują się z przedstawicielami kancelarii prawnych, które reprezentują markowe firmy i przyjmują zawiadomienia dotyczące naruszenia przepisów ustawy o prawie własności przemysłowej. Zebrany w tej sprawie materiał pozwoli na przedstawienie zarzutów.

Akcja policji na Wyżynach. Na targowisku handlowano podróbkami
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments