Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeAndrzej Seweryn w „Artystach w Bohemie” [ZDJĘCIA]
01.12.2022 | 22:33

Andrzej Seweryn w „Artystach w Bohemie” [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Wojciech Łowicki

Andrzej Seweryn  spotkał się z Tomaszem Raczkiem i bydgoską publicznością w ramach powracającego cyklu Artyści w Bohemie.  A już w styczniu Hotel Bohema zaprasza na wykwintną kolację i  spotkanie z Januszem Chabiorem.

Grał u Stevena Spielberga i u boku Catherine Deneuve – Andrzej Seweryn –  uznany aktor teatralny i filmowy, reżyser i szef warszawskiego Teatru Polskiego gościł w bydgoskim Hotelu Bohema w minioną niedzielę.

– Andrzej Seweryn miał nas odwiedzić na swoje urodziny w kwietniu 2020 roku. Pandemia sprawiła, spotkaliśmy się po ponad dwóch latach oczekiwania. W 2020 roku spotkaniem z Andrzejem Sewerynem planowaliśmy zwieńczyć 11 sezon Artystów w Bohemie i wspólnie świętować urodziny pana Andrzeja, a złożyło się tak, że wspólnie otworzyliśmy 12 cykl spotkań w Bohemie obchodząc imieniny aktora – mówi Joanna Franczak, właścicielka Hotelu Bohema i organizatorka spotkań.

W rewelacyjnej rozmowie z Tomaszem Raczkiem Andrzej Seweryn opowiadał o aktorstwie, o rodzinie, o Polsce, o Francji, o swoich najsłynniejszych rolach, ale też o rolach, które jeszcze chciałby zagrać. Była dyskusja o kinie, o teatrze, ale też o tym czy rola może zmienić aktora i czy aktor swoją rolą może zmienić otaczający go świat.

Spotkanie jak zawsze było dla publiczności okazją do zadawania własnych pytań, indywidualnej rozmowy z aktorem czy wspólnych zdjęć.

Kolejne spotkanie Artyści w Bohemie już w poniedziałek, 9 stycznia. Gościem wieczoru będzie popularny aktor teatralny, filmowy i serialowy – Janusz Chabior.

– Artyści w Bohemie to unikatowa nie tylko na skalę Bydgoszczy idea spotkań m.in. z uznanymi aktorami, muzykami czy reżyserami. To  zawsze kameralna atmosfera, rozmowa, którą każdorazowo doskonale prowadzi Tomasz Raczek, możliwość bezpośredniego kontaktu z zaproszonym artystą, elegancka czterodaniowa kolacja z niepowtarzalnym menu i  mile spędzony czas – zapewniają twórcy popularnego cyklu w Hotelu Bohema.

0 0 votes
Article Rating
Wojciech Szczapa Romanowski
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Stary dziad
Stary dziad
1 rok temu

Podoba mi się jak o moralności poucza mnie facet, który zmieniał żony jak rękawiczki.
Najpierw PRZYSIĘGA że DO ŚMIERCI a potem tę przysięgę ma w głębokim poważaniu.
Taki sam degenerat jak Maciej Stuhr, Marek Kondrat, Jan Englert, Janusz Gajos i wielu innych patocelebrytów.