Bydgoszcz
6C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 6 • L 6
9C
Pon
7C
Wt
5C
Sr
1C
Czw
1C
Pt
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportAstoria bez Mikołaja Groda. Wrócił do Noteci
Astoria_Nysa_0619
19.05.2016 | 10:51

Astoria bez Mikołaja Groda. Wrócił do Noteci

Mikołaj Grod po roku gry w Astorii wrócił do Inowrocławia.

Na zdjęciu: Mikołaj Grod nie będzie już występował w Astorii Bydgoszcz

Fot. ST

Podczas środowej konferencji prasowej przedstawiciele Noteci Inowrocław przedstawili plany na nowy sezon. Pierwszym wzmocnieniem zespołu jest Mikołaj Grod, który w niedawno zakończonych rozgrywkach reprezentował barwy Astorii Bydgoszcz.

Niespełna 27-letni zawodnik był w minionym sezonie pewnym punktem Astorii, notując śr. 11 punktów i 5,6 zbiórki w meczu. Po roku spędzonym w Bydgoszczy zdecydował się jednak wrócić do Noteci.

Oprócz Groda ważne umowy z inowrocławskim klubem mają też Hubert Wierzbicki i Bartosz Pochocki, a oferty przedłużenia kontraktów otrzymali Aleksander Filipiak, Dawid Adamczewski, Karol Michałek, Łukasz Ratajczak i Kamil Maciejewski. Działacze podjęli równiez decyzję o rozstaniu z Sebastianem Dusiło, zaś wśród potencjalnych wzmocnień wymienia się Damiana Janiaka, Dawida Słupińskiego (obaj ostatnio grali w Zniczu Pruszków) i Patryka Gospodarka (AZS AWF Katowice).


Powiązane treści