Astoria bez Mikołaja Groda. Wrócił do Noteci
Dodano: 19.05.2016 | 10:51Mikołaj Grod po roku gry w Astorii wrócił do Inowrocławia.
Na zdjęciu: Mikołaj Grod nie będzie już występował w Astorii Bydgoszcz
Fot. ST
Podczas środowej konferencji prasowej przedstawiciele Noteci Inowrocław przedstawili plany na nowy sezon. Pierwszym wzmocnieniem zespołu jest Mikołaj Grod, który w niedawno zakończonych rozgrywkach reprezentował barwy Astorii Bydgoszcz.
Niespełna 27-letni zawodnik był w minionym sezonie pewnym punktem Astorii, notując śr. 11 punktów i 5,6 zbiórki w meczu. Po roku spędzonym w Bydgoszczy zdecydował się jednak wrócić do Noteci.
Oprócz Groda ważne umowy z inowrocławskim klubem mają też Hubert Wierzbicki i Bartosz Pochocki, a oferty przedłużenia kontraktów otrzymali Aleksander Filipiak, Dawid Adamczewski, Karol Michałek, Łukasz Ratajczak i Kamil Maciejewski. Działacze podjęli równiez decyzję o rozstaniu z Sebastianem Dusiło, zaś wśród potencjalnych wzmocnień wymienia się Damiana Janiaka, Dawida Słupińskiego (obaj ostatnio grali w Zniczu Pruszków) i Patryka Gospodarka (AZS AWF Katowice).









![Enea ABRAMCZYK Astoria wygrywa z Decką Pelplin i umacnia się na prowadzeniu w tabeli I ligi [ZDJĘCIA] 7-03-2026_koszykówka_Pekao I Liga Koszykarzy_Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – Decka Pelplin_Martyce Kimbrough – SF](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/03/7-03-2026_koszykowka_Pekao-I-Liga-Koszykarzy_Enea-Abramczyk-Astoria-Bydgoszcz-Decka-Pelplin_Martyce-Kimbrough-SF-150x150.jpg)
