Bydgoszcz
9C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 2km/h N
H 9 • L 7
14C
Wt
10C
Sr
15C
Czw
12C
Pt
14C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiKomunikacjaAutobusy międzygminnej linii zmienią trasę? Wnioskuje o to radny Białych Błot
05.10.2020 | 20:32

Autobusy międzygminnej linii zmienią trasę? Wnioskuje o to radny Białych Błot

Na zdjęciu: Radny gminy Białe Błota złożył wniosek o przetrasowanie części połączeń autobusów linii międzygminnej 92, które kursują od pętli na Błoniu do Murowańca i Łochowa.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

Radny gminy Białe Błota Jacek Krzyżanowski złożył wniosek o przetrasowanie części połączeń autobusowej linii międzygminnej 92.

Autobusy linii 92 kursują na trasie od pętli na Błoniu do Murowańca i Łochowa. Radny Krzyżanowski skierował pismo do wójta gminy Białe Błota Dariusza Fundatora o przetrasowanie części połączeń tych autobusów.

Jak czytamy w piśmie, radny wnioskuje o to, aby autobusy jadące od Łochowa i Murowańca w kierunku Błonia przejeżdżały Szosą Szubińską od strony osiedla Jasiniec. – Mieszkańcy mają utrudniony, bezpośredni dojazd do Bydgoszczy. Muszą autobusem linii 92 jechać w kierunku Łochowa na przystanek końcowy, aby następnie tym samym autobusem pojechać do Bydgoszczy, co wiąże się ze stratą czasu oraz dodatkowymi kosztami, gdyż konieczne jest ponowne skasowanie biletu – napisał radny.

Wiadomo też, że wójt gminy Białe Błota zadeklarował podczas jednego z ostatnich posiedzeń rady gminy, że podejmie działania w celu lepszego skomunikowania osiedla Jasiniec z Bydgoszczą.

Do tematu wrócimy.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Michal
Michal
11 miesięcy temu

Wszystko ok tylko trzeba zrobić najpierw przystanki i wiaty dla pasażerów a nie od końca zaczynać.

Katarzyna
Katarzyna
11 miesięcy temu

Będzie jedźił autobus do Białych Błót Na przystanek

Powiązane treści