Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Letnia oferta Polregio. Przygotowano specjalny “Bilet tygodniowy wakacyjny”

Dodano: 03.07.2023 | 11:13

Na zdjęciu: Polregio przygotowało specjalny bilet na okres wakacyjny.

Fot. Polregio

Polregio przygotowało specjalny bilet z okazji wakacji. Będzie można z nim podróżować przez cały tydzień.

Lato w pełni, więc najwyższy czas na urlop! Z tej okazji Polregio przygotowało nową ofertę – specjalny “Bilet tygodniowy wakacyjny”. Umożliwi on wszystkim chętnym nieograniczoną liczbę przejazdów pociągami REGIO przez 7 dni. Oferta weszła w życie 1 lipca i będzie obowiązywać aż do 3 września 2023 roku.

Nie trzeba dalekich wyjazdów, by wypocząć w otoczeniu pięknej przyrody, ciekawych zabytków czy efektownych szlaków turystycznych – w Polsce nie brakuje prawdziwych perełek turystycznych, trzeba jedynie dać im szansę.

Wprowadzenie nowej, letniej oferty “Bilet tygodniowy wakacyjny” to odpowiedź na stale rosnące zainteresowanie podróżnych biletami kolejowymi w atrakcyjnych cenach i na korzystnych warunkach, jak chociażby nielimitowana liczba przejazdów w określonym czasie, w jednej stałej cenie. Koszt biletu wynosi 109 zł. Można nabyć go na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej Polregio oraz w videomatach, biletomatach, kasach biletowych oraz u obsługi pociągu. Bilet jest imienny. W przypadku stacjonarnego zakupu należy go podpisać swoim imieniem i nazwiskiem. W trakcie kontroli biletowej właściciel biletu imiennego powinien okazać dokument ze zdjęciem lub potwierdzić swoją tożsamość przy użyciu aplikacji mObywatel.

Z oferty można skorzystać także w wariancie za 129 zł, który z kolei umożliwia podróżnym nieograniczoną liczbę przejazdów nie tylko pociągami REGIO, ale również pociągami innych przewoźników. Bilet ten będzie honorowany w pociągach Kolei Wielkopolskich, Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej oraz Arrivy.

Wszystkie szczegóły dotyczące oferty “Bilet tygodniowy wakacyjny” Polregio znajdują się na stronie internetowej tego przewoźnika. Warto dodać, że kupując bilety według Taryfy Pomorskiej, na przejazdy w województwie pomorskim w elektronicznych kanałach sprzedaży lub aplikacji mobilnej, podróżni będą mogli skorzystać z rabatu 7,5%.

0 0 votes
Article Rating
Milena Wyrąbkiewicz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments