Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
75% wilgotność
Wiatr: 4km/h NNE
H 1 • L -1
4C
Sob
2C
Nd
3C
Pon
-1C
Wt
0C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczPolitykaBosak, Kosiniak-Kamysz i Tanajno. Kandydaci na prezydenta w ostatnim tygodniu kampanii przyjadą do Bydgoszczy
19.06.2020 | 06:00

Bosak, Kosiniak-Kamysz i Tanajno. Kandydaci na prezydenta w ostatnim tygodniu kampanii przyjadą do Bydgoszczy

Pierwsza tura wyborów prezydenckich odbędzie się w przyszłą niedzielę, 28 czerwca.

Na zdjęciu: W najbliższy wtorek do Bydgoszczy przyjedzie m.in. kandydat Konfederacji - Krzysztof Bosak.

Fot. Szymon Fiałkowski

W ostatnim tygodniu kampanii wyborczej, kolejni dwaj kandydaci ubiegający się o urząd prezydenta przyjadą na Kujawy i Pomorze. Odwiedzą m.in. Bydgoszcz.

W najbliższy wtorek (23 czerwca) w Bydgoszczy gościć będą kolejni dwaj kandydaci, którzy ubiegają się o urząd prezydenta RP.

W samo południe zaplanowano wizytę Krzysztofa Bosaka. Kandydat Konfederacji ma spotkać się z mieszkańcami i zorganizować krótką konferencję prasową przy ul. Mostowej. Po południu zaś do Bydgoszczy przyjedzie lider ludowców Władysław Kosiniak-Kamysz. Po 16:00 ma spotkać się z wyborcami i członkami regionalnego sztabu wyborczego w parku im. Wincentego Witosa. Wcześniej – jak słyszymy – Kosiniak-Kamysz gościć będzie m.in. w Toruniu, Włocławku i Grudziądzu, ale także w miejscowości Skępe.

Nieoficjalnie dowiadujemy się także, że w trakcie ostatniego tygodnia kampanii do Bydgoszczy ma przyjechać również Paweł Tanajno.

Przypomnijmy, że wczoraj w Bydgoszczy gościł Robert Biedroń. Kandydat Lewicy mówił przede wszystkim o służbach mundurowych i obronności oraz zaprezentował pakt dla młodych.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lok_Pat
Lok_Pat
8 miesięcy temu

Proponuję zgłosić się po przewodnika do ratusza. p. Kidawę – Błońską oprowadzał po Szwederowie, p. Trzaskowski załapał się prawie na Wały Jagiellońskie:):) Na p. Biedronia nie starczyło sił albo odwagi…ale może przez weekend przewodnik odpocznie. Kolejna okazja do odwiedzin przy okazji następnych wyborów. W międzyczasie 8 miasto Polski znika z mapy tak jak okoliczne inwestycje drogowo- kolejowe:):) Ewentualnie przesuwa się do Torunia jak kasę z opery na kolejne centrum kongresowo- filmowe:):). Zawsze lepszy taki przewodnik niż np. panowie Zwiefka, Kownacki czy Gawkowski co Bydgoszcz zobaczyli na mapie jak im powiedziano skąd będą startować. A ulicą Grunwaldzką pojechali by na Grunwald:)… Czytaj więcej »

Powiązane treści