Bydgoszcz
11C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h SW
H 12 • L 11
11C
Sr
10C
Czw
8C
Pt
9C
Sob
8C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaBracia Sekielscy w Bydgoszczy. Odsłonią podpisy na Długiej i wezmą udział w spotkaniu
Warszawa, .15.05.2019, n/z Tomasz i Marek Sekielscy fot. Maksymilian Rigamonti
18.09.2019 | 18:15

Bracia Sekielscy w Bydgoszczy. Odsłonią podpisy na Długiej i wezmą udział w spotkaniu

Na zdjęciu: Tomasz i Marek Sekielscy pochodzą z Bydgoszczy.

Fot. Maksymilian Rigamonti/mat. prasowe

12 i 13 października bracia Tomasz i Marek Sekielscy będą przebywać w Bydgoszczy. W sobotę odsłonią swoje podpisy w Bydgoskiej Alei Autografów na ulicy Długiej, a w niedzielę wezmą udział w spotkaniu prowadzonym przez Tomasza Raczka w hotelu Bohema.

Tomasz i Marek Sekielscy pochodzą z Bydgoszczy. Są autorami opublikowanego wiosną tego roku głośnego filmu „Tylko nie mów nikomu”, poświęconego zjawisku pedofilii wśród księży. Do tej pory obejrzało go ponad 23 miliony osób. Tomasz Sekielski jest też prowadzącym program „Onet Rano”, a wcześniej był znany z pracy jako reporter „Faktów” TVN i współprowadzący program „Teraz My”. Jego brat Marek jest producentem filmowym i telewizyjnym. To on współtworzył m.in. takie programy jak: “Fakty” TVN, czy wspomniany “Teraz My!”.

W niedzielę, 13 października o godzinie 17:00 bracia Sekielscy będą gośćmi spotkania w hotelu Bohema. Będzie to pierwsze wydarzenie XI sezonu cyklu „Artyści w Bohemie”. Spotkanie z twórcami „Tylko nie mów nikomu” poprowadzi Tomasz Raczek. Jak informują organizatorzy, bilet na nie kosztuje 180 złotych – obejmuje on także czterodaniową kolację z napojami przy muzyce na żywo.

Dzień przed spotkaniem w Bohemie, Sekielscy odsłonią swoje podpisy w Bydgoskiej Alei Autografów na ulicy Długiej. Poza nimi, zaszczytu tego dostąpią również Jan Rulewski oraz Antoni Tokarczuk.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści