Bydgoszcz
19C
Przelotne opady
63% wilgotność
Wiatr: 6km/h SW
H 20 • L 18
15C
Czw
8C
Pt
8C
Sob
9C
Nd
9C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaBrodacze zjadą do Myślęcinka. By ustanowić nowy rekord
16.06.2017 | 07:16

Brodacze zjadą do Myślęcinka. By ustanowić nowy rekord

Zlot odbędzie się już w tę niedzielę.

Na zdjęciu: W zeszłym roku pobito rekord. Czy tak będzie tym razem?

Fot. SG / archiwum

W najbliższą niedzielę w Myślęcinku odbędzie się III Zlot Brodaczy zainicjowany przez Barber Shop Bydgoszcz. Najważniejszym punktem spotkania będzie próba bicia rekordu Polski na „Największe Zgromadzenie Brodaczy”. 

Zobacz zdjęcia z poprzedniej edycji imprezy [KLIK]

Wspólna zabawa rozpocznie się o godzinie 13:00 na polanie Różopole. Organizatorzy zapewniają, że z atrakcji skorzystać będą mogli nie tylko brodacze, ale również ich partnerki i dzieci. Przez całe wydarzenie będą przygrywać kapele z muzyką przeznaczoną dla brodaczy. Pojawią się również motocykliści, którzy zaprezentują swoje mechaniczne rumaki. Osoby odważne będą mogły spróbować swoich sił na dmuchanej ściance wspinaczkowej. Rodzice będą mogli zostawić swoje pociechy pod opieką animatorek w kąciku zabaw. O żołądki uczestników imprezy zadba Pizza Truck, a o brody aż siedmiu barberów, wśród których są nie tylko reprezentanci organizatorów.

Oczywiście nie zabraknie konkursów z nagrodami! – Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy konkursy z nagrodami. Dla Pań będą to vouchery od firmy Dermo-Medica, a dla Pańów kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji męskiego zarostu od Przemysławska, Męska Wyspa, Barber Supply.pl, Stylowy Brodacz, Transrach – informują organizatorzy.

Kulminacją imprezy będzie próba bicia Rekordu Polski na „Największe Zgromadzenie Brodaczy”. Nastąpi ona o godzinie 16:30. Obecny wynik został ustanowiony podczas zeszłorocznego Zlotu Brodaczy i wynosi 125 osób.

Sponsorem głównym jest firma Barberto. III Zlot Brodaczy towarzyszyć będzie imprezie pn. Otwieracz/Powitanie Lata 2017, o którym więcej przeczytasz TUTAJ. 


Powiązane treści