Bydgoszcz
13C
Niebo głównie zachmurzone
73% wilgotność
Wiatr: 5km/h SW
H 13 • L 12
15C
Czw
11C
Pt
11C
Sob
12C
Nd
11C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaPowitanie lata w Myślęcinku. Pełne muzyki i dobrej zabawy
16.06.2017 | 06:43

Powitanie lata w Myślęcinku. Pełne muzyki i dobrej zabawy

Szykuje się dobra zabawa.

Na zdjęciu: Na polanie Różopole na pewno nie będzie nudno.

Fot. SG / archiwum

Już w niedzielę na polanie Różopole w Myślęcinku odbędzie się tegoroczna impreza rozpoczynająca wakacje, czyli Otwieracz/Powitanie Lata. Wydarzeniu towarzyszyć będzie III Zlot Brodaczy.

Wspólna zabawa rozpocznie się o godzinie 14:00 na polanie Różopole. Pojawią się tam atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Mali mieszkańcy Bydgoszczy będą mogli pobawić się w rozstawionym minilunaparku, czy skorzystać z oprowadzania na kucyku. Nieco starszych zapewne ucieszą muzyczne występy. Kto pojawi się na scenie?

Wakacje otworzymy występami bydgoszczan: zespołu Labai, Pokój Numer 3. Zaśpiewa także Daniel Nitecki z zespołem, znany z Must Be The Music 7 oraz Mam Talent 8. Nie zabraknie także konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. A na deser super granie. Najpierw na scenę wyjdzie Anita Lipnicka, która na pewno uraczy nas swoim głosem. Gwiazdą wieczoru będzie Kamil Bednarek z zespołem– informują organizatorzy.

W trakcie imprezy odbędzie się również III Zlot Brodaczy zainicjowany przez Barber Shop Bydgoszcz. Podczas niego nastąpi oficjalna próba bicia rekordu Polski na „Największe Zgromadzenie Brodaczy”, który został ustanowiony w zeszłym roku i wynosi 125. Oczywiście nie zabraknie również innych atrakcji. Więcej o nich przeczytasz TUTAJ.

Ponadto podczas tegorocznego Otwieracza zostanie przeprowadzony konkurs skoku o tyczce dzieci i młodzieży z całej Polski. Pierwsza edycja takich zawodów odbyła się dwa lata temu w Wakeparku ulokowanym na terenie LPKiW „Myślęcinek”. – Skoki odbędą się na specjalnej platformie przystosowanej do organizowania imprez plenerowych. Podczas przerw w konkursie będzie można porozmawiać z trenerami i zawodnikami oraz zapisać do sekcji skoku o tyczce. Podczas zawodów zostanie zaprezentowana także specjalna platforma treningowa VERTIMAX V8 oraz VERTIMAX Raptor, która służy do prowadzenia bezpiecznego dla zdrowia treningu przygotowawczego dla dzieci i młodzieży – mówią organizatorzy. Aby uczestniczyć w zawodach należy skontaktować się za pomocą wiadomości mailowej: projekt500@gmail.com lub rozmowy telefonicznej – tel. kom. 887579887.


Powiązane treści