Bydgoszcz
5C
Niebo częściowo zachmurzone
75% wilgotność
Wiatr: 4km/h NNW
H 6 • L 3
3C
Czw
4C
Pt
8C
Sob
12C
Nd
9C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleBrutalne pobicie dziewczyny na Wzgórzu Wolności! Sprawczyni została już przesłuchana [WIDEO]
17.10.2017 | 10:12

Brutalne pobicie dziewczyny na Wzgórzu Wolności! Sprawczyni została już przesłuchana [WIDEO]

Do pobicia nastolatki doszło w ubiegłym tygodniu na Wzgórzu Wolności. Nagranie przedstawiające sytuację trafiło do sieci, a 15-letnia sprawczyni została już przesłuchana.

Sytuacja miała miejsce w poniedziałek, 9 października w parku za centrum handlowym Zielone Arkady. Jak widać na nagraniu, jedna z dziewczyn bije drugą, czemu przygląda się grupka osób. Słychać prośby o zaprzestanie przemocy, piski i przekleństwa. Wideo szybko zaczęło krążyć między uczniami w internecie. – Dzień po pobiciu, we współpracy ze szkołami, ustaliliśmy, że doszło do takiego zdarzenia – informuje podkom. Przemysław Słomski.

Policjanci weszli w posiadania nagrania, a następnie ustalili osobę pokrzywdzoną. Rodzice dziewczyny złożyli zawiadomienie i doszło do przesłuchania. Rozmawiano także ze świadkami i namierzono 15-latkę, która biła rówieśniczkę. – Została przesłuchana w charakterze nieletniej podejrzanej o popełnienie czynu karalnego. Teraz sprawa została przekazana do sądu rodzinnego – tłumaczy Słomski.

Na razie nie są znane motywy pobicia. Wideo jeszcze we wtorek rano mógł zobaczyć każdy użytkownik facebooka na grupie Bydgoszczanie. Później post został usunięty. Sprawę nagłośniła też strona Moc Internetu, a internauci apelowali, aby zajął się nią program Uwaga telewizji TVN.


Powiązane treści