[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIBudka Suflera, Perfect i bydgoskie VIP-y z PKO BP [ARCHIWUM VIPA]

Zdjęcia: archiwum VIPA

W czasach, kiedy jeszcze nie było pandemii koronawirusa, Bank PKO BP organizował w karnawale imprezy dla swoich topowych klientów. Odbywały się one w kilku miastach, a zapraszano miejscowych VIP-ów, którzy z bankiem współpracowali.

Takie eventy odbyły się również w Bydgoszczy w 2011 i 2012 roku, a w rolę gospodarza wieczoru wcielała się ówczesna Dyrektor Regionalna PKO BP Lucyna Kopińska.

Imprezy były zawsze perfekcyjnie przygotowane i pod względem kulinarnym, i artystycznym. W 2011 w Filharmonii Pomorskiej wystąpiła Budka Suflera, a event prowadził Krzysztof Ibisz. Natomiast w roku następnym w Operze Nova swój pełen koncert zagrał Perfect, a ostatni bis „Autobiografię” cała sala wspólnie śpiewała z Grzegorzem Markowskim.

W wieloletnim moim doświadczeniu bankietowym muszę przyznać, że imprezy organizowane przez PKO BP zawsze należały do imprez topowych w naszym mieście.

Budka Suflera, Perfect i bydgoskie VIP-y z PKO BP [ARCHIWUM VIPA]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści