Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Bunt przeciwko drożyźnie. Mieszkańcy Bydgoszczy będą protestować

Dodano: 05.10.2022 | 17:22

Na zdjęciu: W Bydgoszczy odbędzie się bunt przeciwko drożyźnie.

Fot. Szymon Fiałkowski

W Bydgoszczy odbędzie się marsz przeciwko drożyźnie w kraju. Mieszkańcy chcą w ten sposób sprzeciwić się podwyżkom.

Marsz “BUNT OBYWATELI” odbędzie się 14 października 2022 roku o godz. 18:00. Miejscem zbiórki będzie Stary Rynek. Celem wydarzenia jest zamanifestowanie niezadowolenia tym, co obecnie dzieje się w Polsce.

Mieszkańcy będą protestować m.in. przeciwko podwyższonym cenom prądu dla firm, instytucji, szkół i szpitali oraz wyrażą niezadowolenie obecnymi cenami paliwa. Ich celem jest powstrzymanie fali bankructw, upadków firm i pozostawianiu wielu rodzin bez środków do życia.

Wydarzenie organizuje Katarzyna Borkowska – Kiss z Fanaberii. – Jesteśmy ludźmi kulturalnymi i nie zamierzamy zachowywać się niekulturalnie. Apeluję do wszystkich! Używajmy argumentów, również w tym miejscu, zamieszczając wpisy, udostępniając linki wywiadów czy artykuły, które otworzą nam oczy na wiele spraw. Zwłaszcza tym, który się wydaje, że polska to kraj miodem i mlekiem płynący – czytamy na stronie wydarzenia na Facebooku.

0 0 votes
Article Rating
Milena Wyrąbkiewicz
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał
Rafał
1 rok temu

jprdl, jesteście dzbanami na pasku ratusza

Gość
Gość
1 rok temu

To wszystko wina spółek energetycznych ,Sasina i PiS. Jeszcze trochę ale ludzie będą wychodzić na ulicę częściej.Trzeba ich odsunąć od władzy.

Janek
Janek
1 rok temu

Niech zgadne. W pierwszym rzędzie będzie skakał Pan Rafał z ratusza., bo przecież on dobry Pan, wszystko chce ludziom dać, tylko nie ma z czego przez ten okrutny, reżym w kraju

Gucio
Gucio
1 rok temu

To może na początek przestańmy obrażać się na ruski gaz, węgiel i inne surowce. Następnie poprośmy gości zza wschodniej granicy aby opuścili nasz gościnny nad miarę kraj. I ceny będą niższe… Chcieliście – to macie…

Wlodek
Wlodek
1 rok temu

Za wojnę z Rosją ktoś musi zapłacić…. Nistety, to jest dopiero początek.

Ada
Ada
1 rok temu

Jestem za współpracą samorządu z rządem a nie za kłótnią i obrzucaniem się błotem. Dialog, nie wojna , buduje.
Do Pana Gucia: goście z Ukrainy akurat nie są dla nas obciążeniem, ponieważ w przeciwieństwie do niektórych Polaków, pracują na swoje wydatki.

JanuszEx
JanuszEx
1 rok temu

Protestujcie przeciwko cenom produktów podniesionym o 100% przy 17% inflacji rdr. Głupich nie sieją a przedsiębiorcy wyczuli krew i szansę na extra przychód. Ciekawe, czy jakiś pracownik w 'small biznesie’ dostał w tym roku podwyżkę wynagrodzenia o 100%. Pytanie retoryczne.

Adam
Adam
1 rok temu

Buntownicy uderzajcie się po głowie . Wszędzie xrogo ale w Bydgoszczy najdrożej na świecie. Kto was sponsoruje?

Magda
Magda
1 rok temu

Do tego doprowadziła nas polityka rozdawnictwa !!!