Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Bydgoska firma w parku technologicznym. Wybuduje swoją siedzibę i magazyn

Dodano: 11.02.2023 | 11:00

Na zdjęciu: Firma Domitech wybuduje swoją siedzibę i magazyn na terenie parku technologicznego.

Fot. Urząd Miasta Bydgoszczy

Jedna z bydgoskich firm zdecydowała się wynająć działkę na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Wzniesie tam swoją siedzibę i magazyn.

Działająca w Bydgoszczy od 2014 roku firma Domitech, zajmująca się dystrybucją narzędzi, wynajęła przestrzeń biurową na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Ostatecznie zdecydowała się również na zakup własnej nieruchomości. Na wynajętym terenie powstaną biura, hala magazynowa i stacjonarny sklep z narzędziami.

Zajmujemy się sprzedażą elektronarzędzi i narzędzi, a także artykułów do domu i ogrodu. Działamy we wszystkich kanałach sprzedaży, również przez internet, dla nas pandemia okazała się szansą, zanotowaliśmy duży rozwój. Szukaliśmy stałego, ale elastycznego partnera i znaleźliśmy go w BPPT, gdzie potroiliśmy wynajmowaną powierzchnię i zatrudnienie. Klimat i infrastruktura parku bardzo nam się podobała, więc kupiliśmy działkę na siedzibę firmy, halę magazynową, biura i sklep stacjonarny – mówią Tomasz Wąż i Paweł Janiszewski, współwłaściciele spółki Domitech.

Nabyta przez Domitech działka ma powierzchnię 10 tysięcy metrów kwadratowych. Nowe budynki powstaną w pobliżu skrzyżowania ulic E. Petersona, Bydgoskich Przemysłowców i E. Gamma.

Domitech jest jednym z największych w Polsce niezależnych dystrybutorów profesjonalnych narzędzi. W swojej ofercie posiada m.in. elektronarzędzia, akcesoria do elektronarzędzi, elektronarzędzia ogrodowe, narzędzia ręczne, narzędzia pomiarowe czy wyposażenia placu budowy. Natomiast w internetowym sklepie posiadają też m.in. przecinarki do płytek dla glazurników, akumulatorowe klucze udarowe dla wulkanizatorów, pneumatyczne i bezprzewodowe gwoździarki dla dekarzy, sztyfciarki dla tapicerów, pilarki ręczne, nitownice akumulatorowe dla monterów, szlifierki dla ślusarzy, zestawy szlifierskie do gładzi czy gwintownice dla hydraulików.

0 0 votes
Article Rating
Milena Wyrąbkiewicz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments