Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Bydgoskie Centrum Informacji zostało nagrodzone. Pokonało kilkadziesiąt innych podmiotów

Dodano: 29.11.2022 | 10:17

Na zdjęciu: Bydgoskie Centrum Informacji zajęło drugie miejsce w konkursie.

Fot. Urząd Miasta Bydgoszczy

Bydgoskie Centrum Informacji wzięło udział w konkursie organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną. Zostało wyróżnione jako jedno z najlepszych.

Polska Organizacja Turystyczna zorganizowała e-konkurs na Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej w Polsce. Wzięło w nim udział ok. 50 podmiotów. Były centra i punkty, które pomyślnie przeszły proces e-certyfikacji informacji turystycznej w ramach rozwoju Polskiego Systemu Informacji Turystycznej.

Bydgoskie Centrum Informacji zajęło drugie miejsce w najbardziej prestiżowej kategorii 4 gwiazdek. Lepszy okazał się tylko Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Lublinie.

To spore wyróżnienie i docenienie naszej pracy, a szczególnie pracowników, którzy na co dzień obsługują turystów. W tym roku w BCI pojawiło się blisko 50 tys. osób – mówi Leszek Woźniak, dyrektor Bydgoskiego Centrum Informacji Turystycznej.

Jury oceniało elementy takie jak:

  • profesjonalna obsługa turystów
  • obecność w sieci
  • współpraca na rzecz kreacji produktów turystycznych
  • promocja lokalnych usług turystycznych i inicjatyw regionalnych
  • specjalne udogodnienia dla turystów (dla rowerzystów, kącik dla dzieci)

Bydgoskie Centrum Informacji znajduje się przy ul. Batorego 2 i jest otwarte 7 dni w tygodniu. Oprócz obsługi turystów, prowadzi również stacjonarny i internetowy sklep z pamiątkami. Znajduje się w nim ponad 400 pamiątek i gadżetów.

0 0 votes
Article Rating
Milena Wyrąbkiewicz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments