[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeBydgoskie Klasyki Nocą w wyjątkowej scenerii. Zobacz efektowne zdjęcia!
12.10.2021 | 11:42

Bydgoskie Klasyki Nocą w wyjątkowej scenerii. Zobacz efektowne zdjęcia!

Zdjęcia: Damian Kalinowski

W ubiegłą środę odbyły się „Prawdopodobnie ostatnie Bydgoskie Klasyki Nocą w tym sezonie”. Tym razem miłośnicy motoryzacji spotkali się nie w okolicach hali Łuczniczka, ale przed Fabryką Lloyda.

Na każdym zlocie pojawia się ponad 100 pojazdów z całego regionu. Pojawią się samochody i motocykle: zarówno produkcji zachodniej, jak i rodem z bloku wschodniego. Na plac wpuszczane są klasyki, które zostały wyprodukowane lub których seria została rozpoczęta przed 1989 rokiem. Młodsze mogą wziąć udział za zgodę organizatorów.

Podczas środowego wydarzenia przyznano też tytuł „Przyjaciela Bydgoskich Klasyków”. Otrzymała go Restauracja Naturalna. Relację z imprezy można było też zobaczyć w ostatnim odcinku programu TVN – Raport Turbo.

Prezentujemy Wam część zdjęć z galerii autorstwa Damiana Kalinowskiego. Obszerną fotorelację można znaleźć na facebookowej stronie Why So Serious_Photo, do której link zamieszczamy poniżej.

Bydgoskie Klasyki Nocą w wyjątkowej scenerii. Zobacz efektowne zdjęcia!
Latest posts by Wojciech Szczapa Romanowski (see all)
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments