[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeBydgoskie VIP-y w roli Mikołajów [ARCHIWUM]
24.12.2022 | 14:53

Bydgoskie VIP-y w roli Mikołajów [ARCHIWUM]

Zdjęcia: Wojciech Szczapa Romanowski

W grudniu 2006 roku postanowiłem w ciągu jednego dnia zaliczyć kilka spotkań wigilijnych, które wówczas były niezmiernie popularne. Nabyłem w sklepie kilka czapek św. Mikołaja i ruszyłem w teren.

Zacząłem od ratusza, gdzie zapozowali mi ówczesny Prezydent Konstanty Dombrowicz i jego czwórka zastępców. Dalej wpadałem wszędzie na chwilę, rozdając czapki i prosiłem o zapozowanie. Przyznam szczerze, że nie było z tym żadnego problemu, wszyscy chętnie zgadzali się na mój pomysł. Tym sposobem powstał osobliwy reportaż, który po latach staram się dziś czytelnikom przedstawić.

I tak po kolei odwiedziłem: studio TVP Bydgoszcz, bydgoskich przedsiębiorców w Hotelu Brda, posła Tomasza Latosa i red. Ewę Starostę w biurze poselskim, władze sportu i zespół piłkarzy WKS Zawisza w siedzibie sponsora firmy Polmil należącej do Jacka Mileckiego. Tam również spotkałem nieśmiertelny zespół Żuki z ich menadżerem Mirkiem Balbuzą. Potem wigilia bydgoskich adwokatów w Restauracji Kaskada, krótki posiłek w Restauracji Dolce Vita u Romka Kality i Jarka Łukowskiego. A na koniec już spokojna wizyta w domu u Moniki Wilgi, która zaprosiła na przedświąteczne spotkanie swoje przyjaciółki.

Muszę przyznać, że był to bardzo intensywny dzień, pełen wrażeń i sympatycznych spotkań

Bydgoskie VIP-y w roli Mikołajów [ARCHIWUM]
Latest posts by Wojciech Szczapa Romanowski (see all)
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments