Bydgoszcz
4C
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h E
H 5 • L 3
8C
Pon
7C
Wt
8C
Sr
3C
Czw
10C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIBydgoszcz: Spotkanie regionalne  Rzecznika Praw Obywatelskich
Adam Bodnar
02.11.2016 | 10:42

Bydgoszcz: Spotkanie regionalne  Rzecznika Praw Obywatelskich

Na spotkanie może przyjść każdy, kto ma problem.

Na zdjęciu: Adam Bodnar.

Fot. RPO

W dniach 3-5 listopada Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar  przebywał będzie w naszym regionie. 4 listopada zaprasza organizacje społeczne na spotkanie konsultacyjne w Bydgoszczy.

Na spotkaniu, które będzie miało miejsce w godzinach 12.45 – 14.45 w Kawiarni Szpulka przy Miejskim Centrum Kultury, ul. Marcinkowskiego 12-14, w trakcie bezpośredniej rozmowy z Rzecznikiem Praw Obywatelskich, będzie możliwość poruszenia i wspólnego zdefiniowania najważniejszych problemów dotyczących przestrzegania praw człowieka, trudności z ich realizacją oraz praktyk dyskryminacyjnych. odnieść się będzie można także do tematów istotnych dla sektora pozarządowego, społeczeństwa obywatelskiego oraz mieszkańców regionu.

Z dostarczonego nam komunikatu wynika, że spotkanie jest dla organizacji pozarządowych, ale jak się dowiedzieliśmy – może na nie przyjść każdy, zwłaszcza jeśli ma problem. Prawnik Biura RPO przyjmował będzie indywidualne skargi. Na spotkanie można się zgłosić: za pośrednictwem formularza: https://www.rpo.gov.pl/formularz/?q=rejestracja-kujawsko-pomorskie;  mailowo: spotkaniaregionalne@brpo.gov.pl oraz telefonicznie: (22) 55 17 985.


Powiązane treści