[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Centrum Handlowe Rondo zaprasza na spektakl! “Pracowita jesień” dla najmłodszych

Dodano: 14.10.2022 | 17:10

Na zdjęciu: W CH Rondo odbędzie się spektakl dla dzieci!

Fot. Mat. prasowe

W Centrum Handlowym Rondo odbędzie się spektakl dla dzieci “Pracowita jesień”. Jest to jesienna odsłona “Teatrzyków na okrągło”.

Już 15 października jesienna odsłona „Teatrzyków na okrągło” po raz kolejny przyciągnie najmłodszych barwną scenografią i wciągającą historią. Przedstawienie „Pracowita jesień” w wykonaniu teatru MagMowcy dostarczy dzieciom nie tylko wspaniałej rozrywki, ale również cennej wiedzy o procesach zachodzących w przyrodzie. Nie zabraknie również edukacyjnych warsztatów prowadzonych w dwóch językach: polskim i ukraińskim.

Spektakle będą odbywały się o godzinie 11.00, 13.00 oraz 15.00 na scenie w pobliżu perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia. Tym razem na dzieci oraz ich opiekunów czeka jesienna opowieść, snuta przez liście wiszące na drzewie. Opowiedzą one najmłodszym o tym, w jaki sposób drzewa radzą sobie w chłodniejszych miesiącach roku i jakie przemiany zachodzą wtedy w naturze. Teatrzyk ten dzięki ciekawej formie wzbudzi zainteresowanie i odkryje przed dziećmi zakamarki jesiennych lasów i ogrodów, a jednocześnie wyposaży je w cenną wiedzę przyrodniczą.

Po każdym spektaklu odbędą się kreatywne i zarazem edukacyjne warsztaty, na których pracownicy Ogrodu Botanicznego w Bydgoszczy pomogą dzieciom tworzyć wyklejanki z liści. Przekażą im również arcyciekawe informacje o drzewach i nauczą rozpoznawać rozmaite gatunki. Warsztaty obsługiwane będą również w języku ukraińskim, tak aby wszystkie obecne maluchy mogły z nich w pełni skorzystać.

Warto pamiętać również o zbieraniu pieczątek do specjalnego dzienniczka, ponieważ zebranie sześciu pozwoli odebrać pod koniec roku nagrodę-niespodziankę. W trakcie przedstawienia doskonale bawić będą się nie tylko najmłodsi, ale także rodzice i opiekunowie, którzy mają szansę przenieść się choć na chwilę do dziecięcego świata. „Teatrzyki na okrągło” w Centrum Rondo to za każdym razem nowa, ciekawie opowiedziana historia i wartościowa wiedza, przekazana w jak najbardziej przystępny dla dzieci sposób.

Milena Wyrąbkiewicz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments