Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

CEWE FOTOJOKER otworzył nowy salon w Bydgoszczy!

Dodano: 12.04.2024 | 14:50

Na zdjęciu: CEWE FOTOJOKER, renomowana marka branży fotograficznej otworzyła nowy salon w Galerii Zielone Arkady, w sercu Bydgoszczy.

Fot. Nadesłane

CEWE FOTOJOKER, renomowana marka branży fotograficznej otworzyła nowy salon w Galerii Zielone Arkady, w sercu Bydgoszczy. Z tej okazji, na klientów czeka wiele atrakcji i specjalnie przygotowanych promocji.

W nowym salonie CEWE FOTOJOKER, klienci będą mieli okazję odkryć najnowsze trendy oraz najwyższej jakości sprzęt fotograficzny. Ponadto, mogą poznać szeroką gamę fotoproduktów oferowanych przez CEWE, w tym możliwości tworzenia personalizowanej CEWE FOTOKSIĄŻKI, która jest najchętniej wybieraną fotoksiążką w Europie.

CEWE FOTOJOKER otworzył nowy salon w Bydgoszczy!

W ramach otwarcia salonu, przygotowano szereg atrakcyjnych promocji:

– Pierwszych 100 klientów otrzyma prezent-niespodziankę do swoich zakupów,

– Każdy, kto odwiedzi salon w pierwszych dwóch tygodniach (aż do 21 kwietnia) będzie mógł wydrukować 2 zdjęcia w formacie 10×15 cm z fotokiosku CEWE zupełnie za darmo,

– Specjalna oferta obejmuje także 50% zniżki na wykonanie zdjęć biznesowych,

– Przygotowano również wyjątkowe promocje na sprzęt fotograficzny renomowanych marek takich jak Sony, Canon, Fujifilm, Instax, Sigma, PATONA, Angelbird, Manfrotto, Peak Design, Quadralite, Nikon, OM System.

Dodatkowo, klienci mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty ratalnej – 20×0%.

Szczegóły dostępnych promocji dostępne są pod linkiem: CEWE FOTOJOKER w Bydgoszczy

Oferta obowiązuje do 21 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

Otwarcie salonu CEWE FOTOJOKER w Bydgoszczy to nie tylko możliwość zakupu sprzętu fotograficznego czy skorzystania z usług, ale także okazja do poznania fascynującego świata fotografii oraz zdobycia cennych porad od doświadczonych specjalistów.

Salon w Galerii Zielone Arkady znajduje się na poziomie -1.

CEWE FOTOJOKER otworzył nowy salon w Bydgoszczy!