Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 5 • L 3
3C
Czw
3C
Pt
2C
Sob
2C
Nd
0C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoChcesz wesprzeć bydgoskie zoo? Kup specjalny karnet
ZOO-Myślecinek-960x640 -JW
18.04.2020 | 13:03

Chcesz wesprzeć bydgoskie zoo? Kup specjalny karnet

Na zdjęciu: Zoo w Myślęcinku.

Fot. JW/archiwum

Leśny Park Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” zachęca do zakupu specjalnego vouchera i wykorzystania go, gdy będzie to możliwe. Pieniądze zostaną wykorzystane na pomoc w bieżącym utrzymaniu zoo.

W związku ze stanem epidemii, bydgoski ogród zoologiczny jest zamknięty. Przebywające tam zwierzęta znajdują się pod bardzo dobrą opieką swoich opiekunów. Zoo ponosi jednak spore koszty związane ze swoim utrzymaniem, a brak możliwości wstępu na jego teren oznacza brak zysków z biletów. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwa ten stan, dlatego LPKiW daje wszystkim chętnym dajemy możliwość wsparcia ogrodu poprzez zakup specjalnie przygotowanych voucherów.

W odróżnieniu od dotychczas sprzedawanych karnetów, te oferowane obecnie będą tańsze o 30 procent. – Będzie można wykorzystać je do końca tego roku, gdy już sytuacja się unormuje i nasze ośrodki znowu będą działać – informuje rzeczniczka LPKiW Sandra Tyczyno. Leśny Park Kultury i Wypoczynku przygotował dwie propozycje wsparcia ogrodu zoologicznego w tej wyjątkowej sytuacji.

Pierwszą z nich jest możliwość zakupu karnetu wstępu do zoo na okaziciela na sześć wejść za 53 złote. By go uruchomić, należy do końca 2020 roku choć raz przyjść do zoo – pozostałe wejścia będzie można wykorzystać w dowolnym terminie. Drugą jest pozyskanie biletu łączonego w cenie 32 złotych, umożliwiającego wejście do Ogrodu Zoologicznego oraz wejście do kompleksu Park Rozrywki – Zaginiony Świat i otrzymanie karnetu na 10 wybranych urządzeń (warto dodać, że jego cena regularna wynosi 45 złotych).


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Nowy Lidl w Bydgoszczy!


Dzięki temu, że chętni kupią bilet już dziś, park otrzyma środki będące zastrzykiem dla budżetu zamkniętego zoo w tym trudnym czasie. Sprzedaż będzie możliwa wyłącznie przez portal tickeo.pl – podkreśla Tyczyno.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści