[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Coraz lepsze wieści o stanie zdrowia Adriana Miedzińskiego. „Wszystko zmierza w dobrym kierunku”

Dodano: 26.09.2022 | 07:39

Na zdjęciu: Adrian Miedziński uczestniczył w groźnym upadku podczas półfinałowego meczu w Zielonej Górze.

Fot. Archiwum

Na takie wieści czekaliśmy. Żużlowiec Abramczyk Polonii Bydgoszcz Adrian Miedziński opuścił już toruński szpital.

Abramczyk Polonia przekazała w sobotnie (24 września) popołudnie kolejne informacje o stanie zdrowia Adriana Miedzińskiego, a te są coraz lepsze.

Z komunikatu przekazanego przez klub ze Sportowej 2 wynika, że żużlowiec opuścił już szpital w Toruniu, do którego trafił z placówki w Zielonej Górze. Zawodnik jest już w rodzinnym domu. – Wszystko zmierza w dobrym kierunku – czytamy w komunikacie. Przedstawiciele klubu ostatnio rozmawiali z Miedzińskim, a ten zapowiedział w rozmowie, że przyjedzie do Bydgoszczy na kawę.

Przypomnijmy: Miedziński uczestniczył w fatalnie wyglądającym upadku w meczu półfinałowym eWinner I Ligi Żużlowej ze Stelmet Falubazem w Zielonej Górze. W ósmym wyścigu pierwszego pojedynku półfinałowego zawodnikowi bydgoskiej Polonii na wyjściu z drugiego łuku pierwszego okrążenia podniosło motocykl, wskutek czego zderzył się on z Australijczykiem Maxem Fricke’m. Żużlowiec Falubazu wstał o własnych siłach, natomiast Miedzińskiego odwieziono do szpitala, gdzie przez kilka dni był w stanie śpiączki farmakologicznej. Żużlowiec został potem obudzony ze śpiączki i rozpoznał osoby ze swojego bliskiego otoczenia, jak i członków swojej rodziny.

Coraz lepsze wieści o stanie zdrowia Adriana Miedzińskiego. "Wszystko zmierza w dobrym kierunku"
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wlodek
Wlodek
2 miesięcy temu

Brawo Adrian.