Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Cuiavia Inowrocław przed rundą wiosenną. Odeszli Delekta i Ruta

Dodano: 09.03.2021 | 10:23

Na zdjęciu: Cuiavia Bank Spółdzielczy zajmuje po rundzie jesiennej 15. miejsce w tabeli IV ligi.

Fot. Szymon Fiałkowski

Cuiavia Bank Spółdzielczy Inowrocław kończy przygotowania do rundy wiosennej w IV lidze. Z zespołem pożegnali się Bartłomiej Delekta i Mikołaj Ruta.

Delekta spędził w Inowrocławiu tylko pół roku. Dołączył do Cuiavii latem, przychodząc z Notecianki Pakość. Teraz na mocy transferu definitywnego przeszedł do Pogoni Mogilno, z którą trenował od początku okresu przygotowawczego. Ruta był zaś piłkarzem biało-zielonych od lata 2018 roku. Zimą nie wznowił jednak treningów, w związku z czym nie znalazł się w kadrze zespołu na rundę wiosenną.

W ostatnich dniach drużynę wzmocnili środkowy pomocnik Maksymilian Wołczek (2003, wypożyczony z MUKS CWZS Bydgoszcz) oraz obrońca Jakub Przybylak (2001, wypożyczony z Chełminianki). Wcześniej klub pozyskał dwóch Brazylijczyków Viniciusa i Gabriela, a trenerem drużyny seniorów został Daniel Osiński.

Po rundzie jesiennej Cuiavia Bank Spółdzielczy zajmuje 15. miejsce w tabeli IV ligi i wiosną będzie walczyć o utrzymanie na piątym szczeblu rozgrywkowym. W sobotę zagra na wyjeździe z Włocłavią. W 19. kolejce podejmie Kujawiankę Izbica Kujawska.

5 1 vote
Article Rating
Cuiavia Inowrocław przed rundą wiosenną. Odeszli Delekta i Ruta
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments