[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowy Dealz w Bydgoszczy! Otwarcie już w piątek

Dodano: 21.09.2022 | 10:02

Na zdjęciu: Już w ten piątek - 23 września - sieć Dealz otworzy swój czwarty sklep w Bydgoszczy.

Fot. Wikimedia Commons

Już w ten piątek – 23 września – sieć Dealz otworzy swój czwarty sklep w Bydgoszczy. Miłośnicy ciekawych produktów w atrakcyjnych cenach od teraz będą mogli je znaleźć w Zielonych Arkadach.

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. – Pierwszy sklep w Polsce otworzyliśmy w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania. Dziś jest ich już ponad 150 – podkreśla sieć. Warto dodać, że 50. Dealz w Polsce został uruchomiony w Bydgoszczy.

Dealz zapewnia szeroki asortyment ponad 3000 produktów znanych marek. Oferuje wyjątkowy wybór artykułów: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt. – Do kultowych marek Dealz należą: Terry’s, Reeses, Hershey’s, Cadbury, Haribo, Toffifee, Aquafresh, Tresemme, Pringles, Kodak, Doritos, i wiele, wiele więcej. Przyjdź do Dealz i odkryj wyjątkowe produkty! Nie na specjalne okazje, nie od czasu do czasu, ale na co dzień! – informuje sieć.

Dealz Zielone Arkady – znamy datę i godzinę otwarcia

Do tej pory w Bydgoszczy funkcjonowały trzy sklepy sieci Dealz. Mieszczą się one kolejno w CH Focus (Jagiellońska 39-47), CH Rondo (Kruszwicka 1) oraz w Galerii Pomorskiej (Fordońska 141). Już w piątek, 23 września o godzinie 9:00 zostanie otwarty sklep Dealz Zielone Arkady. Tym samym sieć zawita do galerii przy ulicy Wojska Polskiego 1, znajdującej się na Górnym Tarasie Bydgoszczy, blisko takich osiedli jak Szwederowo, Wzgórze Wolności, Glinki czy Wyżyny.

Z okazji otwarcia sklepu w Zielonych Arkadach, Dealz przygotował niespodziankę: na 100 pierwszych klientów czekają vouchery na zakupy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: Co znajdziecie w Zielonych Arkadach? [LISTA SKLEPÓW]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments