Bydgoszcz
1C
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h SE
H 1 • L 1
2C
Pon
0C
Wt
1C
Sr
5C
Czw
1C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIDrugi bydgoski szpital wprowadził zakaz odwiedzin pacjentów. Obowiązuje do odwołania
Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii Bydgoszcz
20.10.2021 | 17:31

Drugi bydgoski szpital wprowadził zakaz odwiedzin pacjentów. Obowiązuje do odwołania

Na zdjęciu: Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy wprowadziło zakaz odwiedzin pacjentów.

Fot. Jakub Soboczyński / archiwum

Drugi bydgoski szpital wprowadził zakaz odwiedzin pacjentów. Tym razem na taki krok zdecydowało się Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii.

Zakaz wprowadzony przez placówkę obowiązuje od dzisiaj (20 października) do odwołania. Jednocześnie szpital poinformował w komunikacie, że umożliwia dostarczenie i odbiór rzeczy pacjentów hospitalizowanych, jednakże będzie to możliwe na określonych zasadach.

Przekazywanie rzeczy pacjentów jest możliwe: paczki opisane imieniem i nazwiskiem oraz miejscem pobytu pacjenta (oddział) należy przekazać (za potwierdzeniem odbioru) na portiernię szpitala, a paczki na oddział będą przekazywane w godzinach 10:00 – 11:00 oraz 17:00 – 18:00.

Paczki od pacjenta: rzeczy szczelnie zapakowane w worek foliowy i opisane imieniem i nazwiskiem pacjent przekazuje do dyżurki pielęgniarek: rano do godz. 10:00, w godz. popołudniowych do 17:00. Osoba upoważniona przez pacjenta może odebrać rzeczy z portierni po godz. 11:00 lub po 18:00.

W tym tygodniu, także Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza poinformował, że do odwołania wprowadził zakaz odwiedzin pacjentów.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści