Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Dwie osoby zostały surowo ukarane. Jedna z nich prowadziła motorower mając ponad 4 promile

Dodano: 24.09.2023 | 09:00

Na zdjęciu: Dwie osoby zostały surowo ukarane za złamanie przepisów drogowych.

Fot. KPP Lipno

Dwie osoby zostały surowo ukarane za złamanie przepisów. Jedna z nich prowadziła mając ponad 4 promile alkoholu w organizmie.

27-latek z gminy Szczutowo, jadąc trasą nr 10 z Warszawy w stronę Lipna, zjechał na przeciwległy pas ruchu, po którym poruszał się samochód ciężarowy. Kierowca ciężarówki próbował zjechać na bok, jednak i tak doszło do zderzenia. 27-letni mężczyzna został ukarany grzywną w wysokości 4000 zł.

Ukarana została również 26-latka, która jechała motorowerem z nietrzeźwym pasażerem jednocześnie samemu mając ponad 4 promile alkoholu w organizmie. Kilka razy spowodowała zagrożenie na drodze, aż w okolicy ronda w Kamieniu Kotowym najechała na pobocze i straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego się przewrócił.

Mieszkanka Tłuchowa otrzymała mandaty za spowodowanie zagrożenia w ruchu i przewożenie nietrzeźwego pasażera. Jej sprawa trafi również do sądu, gdzie odpowie za złamanie zakazu prowadzenia pojazdów i kierowanie w stanie nietrzeźwości. Grozi jej za to kara do 5 lat pozbawienia wolności i i zapłata wielotysięcznej grzywny.

0 0 votes
Article Rating
Milena Wyrąbkiewicz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments