Bydgoszcz
2C
Niebo częściowo zachmurzone
78% wilgotność
Wiatr: 5km/h WSW
H 2 • L 0
-1C
Czw
0C
Pt
-0C
Sob
-1C
Nd
-3C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaOsielskoInwestycjeEkologiczne, bezpieczne i ekonomiczne – te hasła wyróżniają Osiedle Słoneczne z Żołędowie pod Bydgoszczą! [ZDJĘCIA]
24.06.2020 | 09:03

Ekologiczne, bezpieczne i ekonomiczne – te hasła wyróżniają Osiedle Słoneczne z Żołędowie pod Bydgoszczą! [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Właściciele Osiedla Słonecznego zapewniają, że obecna sytuacja nie wpływa na inwestycję.

Fot. mat. autora

Osiedle Słoneczne to inwestycja w pięknej, zacisznej okolicy z rozbudowaną infrastrukturą.

W pobliżu nie brakuje punktów usługowych, placówek edukacyjnych i zdrowotnych. Mieszkańcy mają do dyspozycji stadion sportowy, siłownię, ścieżkę rowerową, halę sportową oraz pływalnię w Osielsku. Niebawem do użytku zostanie oddana droga S5, co zapewni komfortowy dojazd do Gdańska oraz innych miast.

Domy na Osiedlu Słonecznym nie posiadają kominów. Dzięki temu do środowiska nie są wytwarzane substancje szkodliwe. Budynki wyposażone są w rekuperację, czyli wentylację nawiewno-mechaniczną dzięki której wewnątrz domu jest odpowiednia wilgotność powietrza i temperatura. Ponadto oddychamy świeżym filtrowanym powietrzem: bez kurzu, pyłów, grzybów, alergenów, zanieczyszczeń. Mieszkańcom daje to komfort nieporównywalny z domem tradycyjnym lub mieszkaniem.

osiedle-sloneczne-sponsorowany (5)

Do produkcji prądu posłużą zamontowane na dachu panele fotowoltaiczne. Przyszłym właścicielom pozwoli to zaoszczędzić nawet 80% na rachunkach za prąd i ogrzewanie w porównaniu z domami tradycyjnymi.

W trakcie realizacji I etapu budowy powstają:

  •  domy wolnostojące o powierzchni 163 m2 oraz 183 m2. Powierzchnie działek zaczynają się od 700 m2 do 1045 m2.
  • domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 139 m2. wielkość działki wynosi od 440 m2 do 550 m2.
  • domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 116 m2.

Obszar działki waha się pomiędzy 325 m2 do 600 m2.

Na Osiedlu Słonecznym została wybudowana instalacja wodno-kanalizacyjna. Obecnie jest to jedyny deweloper w Gminie Osielsko z podłączeniem do sieci światłowodowej.

Właściciele Osiedla Słonecznego zapewniają, że obecna sytuacja nie wpływa na inwestycję. Na budowie praca wre. Niebawem Osiedle Słoneczne będzie miało kolejnych mieszkańców. Jeszcze w tym roku na Osiedlu Słonecznym powstanie mini dzielnica. Obecnie prezentowany jest dom wzorcowy  w zabudowie bliźniaczej.

Dział Sprzedaży jest do dyspozycji od poniedziałku do niedzieli włącznie po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie: 730 733 434

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie internetowej Osiedla Słonecznego: www.osiedlesloneczne.pl Poniżej możecie zobaczyć progres budowy Osiedla Słonecznego:

DCIM

DCIM

DCIM

 

 

 

 


Powiązane treści