Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

EMPiK otworzy się w Fordonie. Wiemy, kiedy!

Dodano: 14.05.2019 | 13:22

Na zdjęciu: Nowy EMPiK powstanie w CH Auchan przy Rejewskiego 3.

Fot. mat. prasowe

Sieć sklepów EMPiK otwiera kolejny salon w Bydgoszczy. Tym razem w Fordonie.

EMPiK to największa na polskim rynku sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki. W blisko 240 salonach na terenie całego kraju oferuje dziesiątki tysięcy książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, artykułów artystyczno-kreatywnych i papierniczych, zabawek edukacyjnych, gier planszowych, a także bilety na różnorodne wydarzenia.

EMPiK otworzy się w Fordonie. Wiemy, kiedy!

Zobacz również:

Zmiany w Focusie. Szykuje się przebudowa lokalu znanej sieci

Obecnie w Bydgoszczy funkcjonują trzy salony sieci: w CH Focus Mall, w Zielonych Arkadach oraz w Galerii Pomorskiej. Od przyszłego tygodnia do tego grona dołączy czwarty sklep, zlokalizowany w CH Auchan przy ulicy Rejewskiego 3 w Fordonie. Nowy salon będzie miał 200 mkw. powierzchni.

Otwarcie nowego Empiku w tej lokalizacji jest planowane na 24 maja. Na dni 24-26 maja zaplanowaliśmy specjalną akcję rabatową z okazji otwarcia: -20% na książki, muzykę, film – przekazuje MetropoliaBydgoska.PL Monika Marianowicz, rzecznik prasowy EMPiK.

Warto przypomnieć, do czerwca trwa przebudowa salonu w Focusie. Obecnie EMPiK funkcjonuje tam w tymczasowym pomieszczeniu na pierwszym piętrze. Po modernizacji lokal w galerii przy Jagiellońskiej będzie spełniał standardy flagowego konceptu Future Store. W ramach remontu zostanie przeprowadzona zmiana architektury salonu. Lokal będzie wyposażony w interaktywne urządzenia multimedialne, które funkcjonują jak personalny doradca każdego klienta. Każdy z salonów przebudowywanych według konceptu Future Store przechodzi też zmiany asortymentowe, a ich pracownicy zostaną dodatkowo przeszkoleni.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments