Bydgoszcz
27C
Słonecznie
28% wilgotność
Wiatr: 4km/h S
H 29 • L 26
13C
Sob
15C
Nd
17C
Pon
14C
Wt
8C
Sr
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesZnamy datę otwarcia bydgoskiego sklepu Jula!
jula bydgoszcz
15.04.2019 | 09:54

Znamy datę otwarcia bydgoskiego sklepu Jula!

Na zdjęciu: Wnętrze sklepu Jula.

Fot. Wikimedia Commons

Szwedzka sieć marketów Jula wchodzi do Bydgoszczy. Znamy już otwarcia sklepu, który będzie mieścił się w Parku Handlowym Batory przy ulicy Fabrycznej.

Sieć Jula działa w formie multimarketów, oferujących towary skierowane do potrzeb gospodarstwa domowego. Sklepy oferują osiem głównych kategorii produktów: Narzędzia i maszyny, Artykuły budowlane i farby, Elektryka i oświetlenie, Odzież i artykuły BHP, Ogród, Wypoczynek, Motoryzacja i Gospodarstwo domowe.

Zobacz również:

Jula przygotowuje się do otwarcia sklepu w Bydgoszczy

Firma wywodzi się ze Szwecji, z miejscowości Skara. Obecnie Jula posiada swoje hipermarkety w Szwecji i Norwegii. Jesienią 2011 roku sieć rozpoczęła działalność na terenie Polski – obecnie jej sklepy znajdują się w Bielsku-Białej, Gdańsku, Gliwicach, Kielcach, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Słupsku, Szczecinie, Warszawie (dwa markety) i Wrocławiu. Bydgoszcz była więc jednym z największym miast, w którym Jula nie była jeszcze obecna.

Bydgoski sklep sieci powstaje w Parku Handlowym Batory (ulica Fabryczna), w lokalu po markecie Piotr i Paweł. Otwarcie bydgoskiej Juli odbędzie się w czwartek, 9 maja.

Jula to nie jedyny nowy sklep, który powstanie w Bydgoszczy. Niedawno informowaliśmy, że w pobliżu Leroy Merlin i Decathlona powstanie salon firmy Agata Meble.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści