Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeExclusive Night 2023 [ZDJĘCIA]
17.02.2023 | 23:26

Exclusive Night 2023 [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: nadesłane

Exclusive Night 2023  – pod takim hasłem już po raz piąty Barbara Cichowicz, właścicielka biura podróży salonwakacji.pl zorganizowała bal dla swoich wiernych klientów oraz ich przyjaciół.

Była to swoista podróż muzyczno- kulinarna przez świat, podczas której wystąpili cyrkowcy , tancerki z rewii Świata we wspaniałych strojach. Były też pokazy oraz obecność szczudlarzy, rodem z Cirque du Soleil, które uatrakcyjniły noc karnawałowego szaleństwa, które trwało do godz 4:30.

W tym roku goście bawili się w Restauracji „Sowa”, w której to po rocznej przerwie zaproszono ponownie do szusów na parkiecie. Wśród bawiących się na balu wielu z nich to stali bywalcy alpejskich szlaków, na które wybierają się podczas zimowych wakacji.

Panowała prawie familijna atmosfera, większość zna się ze sobą nie tylko z ośnieżonych stoków. Tradycyjnie organizowane były konkursy, w których nagrodami są vouchery na wyjazdy wakacyjne.

Reasumując, to był wyjątkowo atrakcyjny bal. Basia Cichowicz już szykuje niespodzianki na następny rok i większość gości już potwierdziła swoją obecność na Exclusive Night 2024

0 0 votes
Article Rating
Exclusive Night 2023 [ZDJĘCIA]
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments