Bydgoszcz
10C
Opady
76% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 10 • L 10
16C
Czw
15C
Pt
12C
Sob
10C
Nd
10C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaFantastyczne książki dla fantastycznego czytelnika. Do wygrania pakiet książek fantasy oraz sci-fi [KONKURS]
KONKURS_28_06_19
28.06.2019 | 11:35

Fantastyczne książki dla fantastycznego czytelnika. Do wygrania pakiet książek fantasy oraz sci-fi [KONKURS]

Na zdjęciu:

Fot. MK

Jednego dnia za gorąco, drugiego za chłodno. Ciężko się zdecydować co ubrać, w końcu różnice temperatur w ostatnich dniach są ogromne. Dlatego może warto spokojnie usiąść z książką i dać się ponieść wyobraźni?

Jeśli zdecydujecie się na zaproponowaną opcje, to mamy dla was KONKURS przygotowany wraz z Wydawnictwem Czwarta Strona, w którym będzie można wygrać pakiet książek złożony z 4 tłustych powieści fantasy! Aby wziąć udział w naszym konkursie, wystarczy napisać maila o tytule KSIĄŻKI na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, w którym należy podać swoje imię, nazwisko oraz odpowiedź na nasze pytanie konkursowe – Jaki jest Twój sposób na pobudzenie wyobraźni?

Autorzy 3 najbardziej kreatywnych i zaskakujących odpowiedzi otrzymają od nas pakiet złożony z 4 książek. Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 1 lipca do godziny 22:00.

Uwaga! Nagrody będzie można odebrać tylko w siedzibie w naszej redakcji osobiście lub za pośrednictwem innej osoby.

Opisy poszczególnych książek z konkursowego pakietu:

1. „Zenith” –  Sasha Alsberg, Lindsay Cummings
Większość zna Andromę Rancellę jako Krwawą Baronową, która dąży po trupach do celu, a jej bezlitosne poczynania rozciągają się na całą Galaktykę Mirabel. Ale dla załogi swojego statku jest po prostu Andi – ich przyjaciółką i nieustraszoną przywódczynią kosmicznych piratów. Andi, zmuszona do udziału w niebezpiecznej misji, stawia czoła mrocznemu władcy, owładniętemu żądzą zemsty. Załoga Maraudera staje przed trudnym wyborem – albo przywrócą porządek w galaktyce, albo rozpoczną wojnę.

2. „Przebudzenie” Colleen Houck
Kiedy siedemnastoletnia Liliana Young wkracza pewnego poranka do swojego ulubionego Metropolitan Musem of Art, ostatnią rzeczą, jakiej się spodziewa, jest znalezienie egipskiego księcia z nadludzkimi mocami, który wrócił do świata żywych po tysiącu lat bycia zmumifikowanym. Lily musi pomóc tajemniczemu księciu w dotarciu do grobowca, zanim Seth, Bóg Ciemności, nie przybędzie siać spustoszenia w świecie śmiertelników.

3. „Odrodzeni” Colleen Houck
Druga część porywającej powieści Collen Houck. Lily Young pomyślała, że podróż na drugą stronę świata z przebudzonym, egipskim księciem była wielką przygodą, jednakże dopiero teraz staję przed prawdziwym wyzwaniem. Oddzielenie księcia od Lily oraz wtrącenie do krainy umarłych nie pozwoli jednak zniszczyć ich miłości.

4. „Krew Ferów. Miasto Snów” – Adam Faber
March Sky jeszcze nie ma pojęcia, kim tak naprawdę jest. Zwykłą dziewczyną z małego szkockiego miasteczka? A może jednak kimś więcej? Rówieśnicy jej nie oszczędzają, a matka skrywa tajemnice przeszłości, które nie mają ujrzeć światła dziennego. Dodatkowo, życia March nie ułatwiają pojawiające się koszmary i senne wizje, zaczynające spędzać jej sen z powiek. Ktoś ją śledzi.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści