Bydgoszcz
19C
Niebo częściowo zachmurzone
59% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 19 • L 18
16C
Pt
15C
Sob
14C
Nd
12C
Pon
14C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleRutkowski uderza ponownie. Nowe informacje w sprawie rzekomych oszustw związanych z bydgoską restauracją
Miłosz Krupa
09.07.2019 | 12:01

Rutkowski uderza ponownie. Nowe informacje w sprawie rzekomych oszustw związanych z bydgoską restauracją

Na zdjęciu: Krzysztof Rutkowski ponownie pojawił się w Bydgoszczy i mówił o kolejnych osobach, które miały zostać pokrzywdzone przez Bartłomieja N.

Fot. Miłosz Krupa

Nadal trwają działania Krzysztofa Rutkowskiego w sprawie sporu między Dawidem R. a Bartłomiejem N. Rutkowski ponownie pojawił się w Bydgoszczy i przekazywał nowe informacje w sprawie.

Rutkowski poinformował, że do jego biura zgłosiło się więcej osób rzekomo oszukanych przez Bartłomieja N. na ogromne sumy pieniędzy. – Jedna z osób zgłaszających się miała być oszukana na sumę 160 tysięcy złotych – mówił Rutkowski podczas konferencji prasowej. – Odezwała się do nas jego oburzona żona, która twierdzi, że nie widzi sensu w zwoływaniu konferencji, a jej mąż przebywa za granicą i jest nieosiągalny. Jednakże Dawid R. wciąż podtrzymuje oskarżenia związane z wyłudzeniami pieniędzy z czasu funkcjonowania restauracji Śródmieście – dodał.

Według Rutkowskiego, Bartłomiej N. miał również założyć na matkę firmę, która miała zajmować się rozwożeniem jedzenia. Przedsiębiorstwo, które wydało licencję firmie zarejestrowanej na matkę Bartłomieja N., po konsultacji z Krzysztofem Rutkowskim, rozwiązała umowę z daną działalnością oraz zwróciła już wcześniej zainwestowane pieniądze na konto matki. Rutkowski wciąż apeluje z prośbą o kolejne informacje od osób związanych bądź pokrzywdzonych przez Bartłomieja N. oraz o zgłaszanie się do organów policji, a także zapewnia, że osoby pokrzywdzone nie będą w żaden sposób pociągnięte do odpowiedzialności związanych z rzekomymi oszustwami.

Mimo domniemanych oszustw, Krzysztof Rutkowski nie odniósł się do niedawnych zaprzeczeń Bartłomieja N. Natomiast prokuratura jeszcze nie wszczęła postępowania w kwestii. – Zawiadomienie do nas wpłynęło i jest ono poddane analizie – dowiadujemy się w prokuraturze Bydgoszcz-Północ.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści