Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeTransformers i inne atrakcje. W Fordonie trwa „Śniadanie na trawie” [ZDJĘCIA]
03.04.2022 | 15:56

Transformers i inne atrakcje. W Fordonie trwa „Śniadanie na trawie” [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Błażej Bembnista

Trwa kolejna impreza w Fordonie. W niedzielę, 3 kwietnia odbywa się wydarzenie „Śniadanie na trawie”.

Impreza pod nazwą „Śniadanie na trawie” to pierwsza tego typu inicjatywa w Fordonie. Odbywa się ona na placu przy Orląt Lwowskich/Pelplińskiej, gdzie wcześniej odbył się jarmark wielkanocny. W programie wydarzenia znajdzie się śniadanie na trawie, strefa zabaw dla dzieci (w niej będzie można skorzystać z zamków dmuchanych, cymbergaja, strzelnicy czy jazdy konnej; będzie też malowanie twarzy), strefa taneczna (przygotowana przez szkołę tańca Fordance) czy mini festiwal baniek mydlanych. Dla zapalonych sympatyków motoryzacji ekipa RC PROJEKT przygotowała tor wyścigowy z wyczynowymi samochodami zdalnie sterowanymi z napędem 4×4.

Sporą atrakcją wydarzenia była także możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Transformersem Bumblebee. Była to jego premierowa impreza, ale jak słyszymy – nie ostatnia. Na pewno pojawi się on jeszcze w Bydgoszczy, a także w innych częściach Polski.

Ponadto, tak jak dwie niedziele wcześniej, na placu przy Orląt Lwowskich/Pelplińskiej znaleźli się również regionalni wystawcy i rękodzielnicy. Nie zabrakło także jedzenia czy włoskiej kawy. Impreza trwa do godziny 18:00.

Festyn Fordon „Śniadanie na trawie” – szczegóły

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments