[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

W niedzielę kolejna impreza w Fordonie. Zaplanowano wiele atrakcji

Dodano: 01.04.2022 | 23:10

Na zdjęciu: Podobnie jak dwa tygodnie temu, impreza połączona z jarmarkiem wielkanocnym odbędzie się na placu przy ulicach Orląt Lwowskich i Pelplińskiej.

Fot. Alicja Chrobak

Na placu przy Orląt Lwowskich i Pelplińskiej w Fordonie ponownie odbędzie się weekendowa impreza. W niedzielę, 3 kwietnia odbędzie się „Śniadanie na trawie”.

„Pole” na osiedlu Tatrzańskim staje się coraz bardziej popularnym miejscem imprez plenerowych. Jesienią odbył się tam piknik wiejskiej żywności, który przyciągnął tłumy odwiedzających, a 20 marca – jarmark wielkanocny. Frekwencja na imprezie sprawiła, że organizator – Ast Event – w najbliższą niedzielę (3 kwietnia) zaplanował kolejne wydarzenie w tym samym miejscu.

ŚNIADANIE NA TRAWIE FORDON – ZOBACZ ZDJĘCIA Z IMPREZY

Jak podkreślają organizatorzy, impreza pod nazwą „Śniadanie na trawie” to pierwsza tego typu inicjatywa w Fordonie. – Będzie to okazja do aktywnego spędzenia czasu oraz budowania relacji miedzysąsiedzkich. Zarówno dorośli, jak i dzieci znajda coś dla siebie – zachęcają. W programie wydarzenia znajdzie się śniadanie na trawie, strefa zabaw dla dzieci (w niej będzie można skorzystać z zamków dmuchanych, cymbergaja, strzelnicy czy jazdy konnej; będzie też malowanie twarzy), strefa taneczna (przygotowana przez szkołę tańca Fordance) czy mini festiwal baniek mydlanych. Dla zapalonych sympatyków motoryzacji ekipa RC PROJEKT przygotowała tor wyścigowy z wyczynowymi samochodami zdalnie sterowanymi z napędem 4×4.

Ponadto, tak jak dwie niedziele wcześniej, na placu przy Orląt Lwowskich/Pelplińskiej odbędzie się jarmark wielkanocny. Udział w nim wezmą regionalni wystawcy i rękodzielnicy. Nie zabraknie także jedzenia czy włoskiej kawy. Mimo zmiany pogody, „Śniadanie na trawie” rozgrzeje wszystkich fordoniaków. Impreza odbędzie w godzinach 9:00 – 18:00.

Śniadanie na trawie Fordon – lokalizacja

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel
Daniel
5 miesięcy temu

3 kwietnia czy 3 marca, bo artykuł podaje dwie daty?