Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Restauracja w centrum Bydgoszczy zamknięta. Ma być jednak ciąg dalszy

Dodano: 05.07.2023 | 13:50

Na zdjęciu: Fionaa Restaurant zostanie zamknięta.

Fot. Archiwum

Właściciele Fionaa Restaurant poinformowali, że restauracja przy ul. Długiej zostanie zamknięta. Zapowiadają jednak, że będzie ciąg dalszy. 

Znajdująca się przy ul. Długiej 70 Fionaa Restaurant została otwarta 1 września 2022 roku. Jej hasłem reklamowym było “Za dnia piękną Restauracją, w nocy zaś imprezowym Pubem”.

Na parterze restauracji znajdowała się kuchnia, specjalnie przygotowany bar i miejsce dla gości o stonowanym wystroju w kolorach butelkowej zieleni, granatu i lekkiej szarości. Natomiast pod sercem lokalu znajdowała się klimatyzowana piwnica, w której m.in. odbywały się prywatne imprezy.

Co oferowała Fionaa Restaurant?

Restauracja oferowała m.in. naleśniki, burgery z frytkami czy sałatki oraz drinki bezalkoholowe, alkoholowe i piwo lane. Nie zabrakło również kawy z palarni Caveres, grzańca Fiony oraz ręcznie robionych i zdobionych przez szefową kuchni monoporcji. W menu pojawiały się też sezonowe pozycje.

Lokal oferował również catering. Nie zabrakło też okolicznościowych alkoholi i menu z okazji Walentynek czy specjalnych potraw na Dzień Kobiet.

Fionaa Restaurant posiadała także karty stałego klienta, na których można było zbierać pieczątki, a następnie otrzymać darmową kawę lub grzańca. Natomiast w trakcie trwania Mistrzostw Świata 2022 lokal transmitował mecz otwierający oraz mecze reprezentacji Polski. Z tej okazji przygotowano również specjalne menu.

Bydgoską restaurację można było odwiedzać w towarzystwie czworonożnych przyjaciół. Dodatkowo możliwe było organizowanie tam urodzin, spotkań biznesowych i innych wydarzeń. Istniała również możliwość rezerwacji śniadania na konkretną godzinę dla osób, które spieszą się do pracy.

Co z przyszłością restauracji?

We wtorek, 4 lipca 2023 roku, czyli niecały rok od otwarcia, na fanpage’u restauracji pojawiła się informacja, że lokal przy ul. Długiej 70 zostanie zamknięty. Przyczyny mają być niezależne od właścicieli.

– Chcieliśmy podziękować wam za czas spędzony razem. Ten rok był wspaniały – czytamy w komunikacie.

Post został zakończony słowami “To be Continued”. Można więc mieć nadzieję, że Fionaa jeszcze wróci.

0 0 votes
Article Rating
Milena Wyrąbkiewicz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments