Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesFirma Alstal przeniosła się do Bydgoszczy. Otworzyła swoją nową siedzibę [ZDJĘCIA]
Alstal bydgoszcz
03.08.2020 | 22:55

Firma Alstal przeniosła się do Bydgoszczy. Otworzyła swoją nową siedzibę [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Szymon Fiałkowski

Po przeszło 44 latach Alstal zmienił swoją siedzibę. Od poniedziałku (3 sierpnia), firma stacjonuje w Bydgoszczy.

W poniedziałek otwarto nowe biuro firmy, które znajduje się przy ul. Gajowej. Alstal jest wykonawcą kilku dużych inwestycji w Bydgoszczy, m.in. lodowisko TorByd, basen Astoria czy powstający przy ul. Grudziądzkiej nowy budynek Instytutu Pamięci Narodowej.

– To przemiła chwila, czekaliśmy na nią tyle lat – mówił prezes Alstalu Jarosław Szczupak. – Konkurujemy z sukcesem z korporacjami międzynarodowymi – dodawał i podkreślał, że tylko w tym roku Alstal osiągnie przychód niespełna 500 milionów złotych, a firma buduje w tej chwili niemal 20 obiektów, które mają znaczenie dla społeczności lokalnej. – Wartość tych obiektów to 1,2 mld zł. To wasz sukces, jesteście znakomitym zespołem, z którym można przenosić przysłowiowe góry – zaznaczał Szczupak, dziękując pracownikom.

– Bydgoszcz to prężny ośrodek biznesowy, naukowy. Myślę, że otrzymamy tutaj wsparcie do dalszego rozwoju – mówił prezes Alstalu o wybraniu Bydgoszczy jako nowej siedziby firmy. Zadeklarował, że mimo pandemii koronawirusa firma dalej zamierza się rozwijać.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments