Bydgoszcz
18C
Niebo częściowo zachmurzone
82% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 18 • L 17
16C
Pt
10C
Sob
14C
Nd
12C
Pon
12C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIFood Truck Festiwal w Bydgoszczy
19.05.2016 | 08:31

Food Truck Festiwal w Bydgoszczy

Na parkingu koło stadionu Zawiszy pojawią się najlepsze samochodowe punkty gastronomiczne.

Na zdjęciu: Food trucki czynne podczas Beergoszczy wzbudziły spore zainteresowanie uczestników festiwalu.

Fot. Stanisław Gazda

W sobotę (21.05) rano na parking przy stadionie Zawiszy zjadą food trucki, czyli punkty gastronomiczne na kółkach. Sprzedawcy będą serwować jedzenie przygotowane w mini kuchniach znajdujących się wewnątrz samochodu.

Podczas Food Truck Festiwal pojawią się wystawcy z Bydgoszczy, jak i innych miast. Będzie można spróbować przeróżnych rzeczy począwszy od frytek i burgerów, aż po dania kuchni meksykańskiej, kubańskiej itd. Nie zabraknie również nieco słodszych produktów, t.j. np. donaty.

Festiwal potrwa cały weekend (21-22.05). W sobotę punkty gastronomiczne będą czynne w godz. 12:00-20:00, a w niedzielę od 7:00 do 16:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Food Truck Festiwal towarzyszyć będzie największej biegowej imprezie w Bydgoszczy, jaką jest 1 PKO Bydgoski Festiwal Biegowy.

PKO Bydgoski Festiwal Biegowy – zobacz plany organizatorów [KLIK]

Food Truck Festiwal to kolejny zjazd food trucków w Bydgoszczy. Niedawno lokale na kółkach pojawiły się obok Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka. Możliwość odwiedzenia ich było jedną z atrakcji organizowanych podczas Festiwalu Piwa Rzemieślniczego Beergoszcz. Jak wyglądał zjazd food trucków? Możesz zobaczyć to TUTAJ


Powiązane treści