Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Handlarz narkotyków z Bydgoszczy został zatrzymany. Posiadał duże ilości amfetaminy

Dodano: 28.10.2022 | 11:36

Na zdjęciu: Policja zatrzymała handlarza narkotyków z Bydgoszczy.

Fot. KWP Bydgoszcz

Handlarz i jego kolega zostali zatrzymani za posiadanie narkotyków. Obaj trafili do aresztu.

We wtorek, 25 października 2022 roku ok. godz. 22:00 policjanci z bydgoskiego Błonia zatrzymali dwie osoby do sprawy narkotykowej. Wcześniej funkcjonariusze ustalili, że w proceder narkotykowy może być zamieszany jeden z mieszkańców Okola i namierzyli go na jednej z ulic w Bydgoszczy.

Typowany 34-latek przebywał wraz z innym mężczyzną. Obaj zostali wylegitymowani i przeszukani przez policję. Podczas kontroli osobistej okazało się, że 34-latek i 26-latek posiadają woreczki z białym proszkiem i kryształkami. Mężczyźni zostali zatrzymani i dowiezieni do komisariatu na Błoniu.

Badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone substancje to amfetamina. Policja przeszukała też miejsca zamieszkania obu zatrzymanych. W mieszkaniu 34-latka funkcjonariusze znaleźli ponad pół kilograma amfetaminy.

Na podstawie zgromadzonego materiału policjanci z bydgoskiego Błonia przedstawili zatrzymanym zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. 26-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków i został zwolniony. Natomiast 34-latek usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków oraz handlowania nimi i został doprowadzony do prokuratury. Oskarżyciel postanowił wnioskować do sądu o tymczasowy areszt dla mężczyzny.

W piątek, 28 października 2022 roku sąd, po zapoznaniu się z aktami sprawy, aresztował podejrzanego na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwa 34-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

0 0 votes
Article Rating
Milena Wyrąbkiewicz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments