Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 5 • L 3
3C
Czw
3C
Pt
2C
Sob
2C
Nd
0C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaOsielskoInwestycjeInwestycje w gminie Osielsko: Ruszyła budowa sieci gazowej przy Szosie Gdańskiej i konsultacje ws. ulicy w Niemczu
Osielsko_SG (26)
07.04.2020 | 10:30

Inwestycje w gminie Osielsko: Ruszyła budowa sieci gazowej przy Szosie Gdańskiej i konsultacje ws. ulicy w Niemczu

Na zdjęciu: Osielsko.

Fot. Stanisław Gazda

W Żołędowie, nieopodal Szosy Gdańskiej rozpoczęła się budowa sieci gazowej. Ponadto, gmina informuje o konsultacjach dotyczących budowy ulicy Sielskiej w Niemczu.

Jak informuje samorząd Osielska, budowa sieci gazowej jest prowadzona na terenach należących do gminy. – Sieć będzie budowana w poboczu drogi wzdłuż ul. Szosa Gdańska, na drodze do terenów inwestycyjnych oraz w poboczu ul. Alberta Schmidta i po terenach przeznaczonych na drogi pomiędzy ul. Schmidta i ul. Kąty (przedłużenie ul. Jana Pawła II). – informuje gmina. Prace będą także prowadzone na działkach drogowych podlegających Zarządowi Dróg Gminnych w Żołędowie.

Za ewentualne utrudnienia w czasie trwania budowy z góry przepraszamy. Oświadczam że będziemy dokładać wszelkiej staranności, aby budowa była jak najmniej uciążliwa dla mieszkańców gminy – zawiadamia gmina.

Samorząd zaprasza też mieszkańców Osielska do składania uwag do opracowywanej przez biuro projektowe Espeja koncepcji budowy ulicy Sielskiej w Niemczu. Uwagi można zgłaszać w terminie do 20 kwietnia, poprzez przesłanie wiadomości na adres: drogi@osielsko.pl, bądź telefonicznie pod numerem 52 324 18 29. Tak jak w wypadku poprzednich konsultacji gmina podkreśla, że zjazdy do działek projektowane są wyłącznie do działek już zagospodarowanych, których lokalizacja jest wprost określona oraz do działek niezagospodarowanych, po uprzednim uzgodnieniu zjazdu przez właściciela działki w Gminnym Zakładzie Komunalnym i przedłożeniu kopii do urzędu gminy w celu uwzględnienia zjazdu w projekcie.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści