Bydgoszcz
16C
Słonecznie
36% wilgotność
Wiatr: 6km/h ENE
H 18 • L 15
16C
Sr
19C
Czw
24C
Pt
17C
Sob
13C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesJoanna Zaremba-Wanczura wiceprezydentem CMC Europa
19.04.2022 | 20:17

Joanna Zaremba-Wanczura wiceprezydentem CMC Europa

Na zdjęciu: Joanna Zaremba - Wanczura otrzymała nominację na wiceprezydenta CMC. Europa.

Fot. nadesłane

Na spotkaniu sędziów i trenerów Federacji Fryzjerskiej CMC. World w Avellino we Włoszech Joanna Zaremba – Wanczura poprowadziła Look&Learn z konkursowych fryzur Creative CMC i Hair by night CMC.

Jako międzynarodowy dyrektor ds. konkursów CMC Joanna Zaremba – Wanczura miała możliwość porozmawiania i wymiany doświadczeń z fryzjerami z całego świata. Po tym kilkudniowym spotkaniu otrzymała nominację na wiceprezydenta CMC Europa.

Jest to najwyższe stanowisko w Europie, a zarazem ogromny zaszczyt i odpowiedzialność. Teraz Joanna jest liderem wśród wszystkich prezesów europejskich państw.

Joanna Zaremba – Wanczura od najmłodszych lat obserwowała mamę Joannę Zarembę przy pracy i zawsze chciała zostać fryzjerem. Już jako nastolatka stała na najwyższym podium mistrzostw Polski, a potem reprezentowała Polskę na mistrzostwach w wielu krajach, m.in. w Korei Południowej, Niemczech, USA, Włoszech, Austrii i Holandii.

Po uzyskaniu tytułu mistrza świata w 2004 roku (był to pierwszy złoty medal dla naszego kraju) została trenerem i sędzią międzynarodowym.  Do dziś Joanna wytrenowała i przygotowała do mistrzostw wielu fryzjerów. Większość z nich uzyskała tytuł mistrza Polski. Udało się jej też poprowadzić zawodnika do tytułu mistrza świata.

W 2010 roku otworzyła akademię fryzjerską Zaremba International Academy. Dziś to największa akademia w Polsce, w której rocznie szkoli się ok. 2000 fryzjerów z Polski i ze świata.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Stary dziad
Stary dziad
26 dni temu

Temu z prawej, w tym sweterku z second handu, zaraz z brzucha wyskoczy Obcy.
Już widać zarys główki Chestburstera.
Szkoda że fotograf nie zrobił kolejnych zdjęć, jak Sweterkowi pękają jelita i Obcy się wydostaje a potem zamienia się w dorosłego Xenomorfa….