Bydgoszcz
13C
Niebo częściowo zachmurzone
82% wilgotność
Wiatr: 3km/h ESE
H 14 • L 12
12C
Wt
11C
Sr
11C
Czw
8C
Pt
12C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesJula powstanie w Bydgoszczy! Znana sieć przygotowuje się do otwarcia sklepu
jula bydgoszcz
10.12.2018 | 10:21

Jula powstanie w Bydgoszczy! Znana sieć przygotowuje się do otwarcia sklepu

Na zdjęciu: Siedziba firmy Jula Polska i sklep w Warszawie.

Fot. Wikimedia Commons

Szwedzka sieć marketów Jula wkracza do Bydgoszczy. Spółka przygotowuje się do rozpoczęcia działalności w Parku Handlowym Batory.

Sieć Jula działa w formie multimarketów, oferujących towary skierowane do potrzeb gospodarstwa domowego. Sklepy oferują osiem głównych kategorii produktów: Narzędzia i maszyny, Artykuły budowlane i farby, Elektryka i oświetlenie, Odzież i artykuły BHP, Ogród, Wypoczynek, Motoryzacja i Gospodarstwo domowe.

Zobacz również:

Znamy datę otwarcia bydgoskiej Juli!

Firma ma swoją siedzibę w Szwecji, w miejscowości Skara. Obecnie Jula posiada hipermarkety w Szwecji, Norwegii oraz w Polsce. Jesienią 2011 roku sieć rozpoczęła działalność na terenie Polski – obecnie sklepy działają w Bielsku-Białej, Gdańsku, Gliwicach, Kielcach, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Słupsku, Szczecinie, Warszawie (dwa markety) i Wrocławiu. Bydgoszcz była więc jednym z największym miast, w którym Jula nie była jeszcze obecna.

Bydgoski sklep sieci powstanie w Parku Handlowym Batory, przy ulicy Fabrycznej. Zostanie utworzony w lokalu, w którym do kwietnia tego roku funkcjonował sklep Piotr i Paweł. Tym samym Jula uzupełni ofertę parku handlowego – obecnie działają w nim sklepy sieci Sports Direct, Kler, Media Expert i TK-Maxx.

Obecnie zarządca centrum handlowego – Batory Development Sp. z o.o. – przygotowuje się do adaptacji pomieszczenia po sklepie spożywczym na potrzeby Juli. 7 grudnia firma złożyła wniosek o pozwolenie na budowę o rozbudowę lokalu o pomieszczenia magazynowo – socjalne.

Jula to kolejny nowy sklep, który powstanie w Bydgoszczy. W minionym tygodniu informowaliśmy, że w pobliżu Leroy Merlin i Decathlona powstanie salon firmy Agata Meble. 


Powiązane treści