[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Sieć JYSK ze sklepem w Fordonie. Otwarcie wiosną 2022 roku

Dodano: 22.12.2021 | 11:38

Na zdjęciu: Fordoński salon JYSK powstanie w miejscu centrum chińskiego na poziomie -1 Galerii Fordon.

Fot. Szymon Fiałkowski/archiwum

Sieć JYSK zostanie nowym najemcą Galerii Fordon – poinformowała w środę (22 grudnia) zarządzająca nią firma Keen Property Management.

Firma Keen Property Management została nowym zarządcą Galerii Fordon wiosną tego roku. Już wówczas zapowiedziała wzbogacenie oferty i wprowadzanie znanych marek do obiektu przy ulicy Skarżyńskiego. Wśród zapowiadanych nowych najemców znalazły się: sieć siłowni CityFit, MaxiZoo czy Action.

W połowie grudnia do grona najemców Galerii Fordon dołączyła międzynarodowa sieć sklepów z akcesoriami domowymi JYSK. Keen Property podaje, że podpisała ona aż 16-letnią umowę z galerią. Sklep zajmie powierzchnię blisko 1700 mkw. na poziomie -1. – JYSK w Galerii Fordon będzie trzecim w aglomeracji bydgoskiej sklepem, ale jedynym w tzw. koncepcie XL, tj. ze znacząco powiększoną i lepiej wyeksponowaną ofertą. Otwarcie sklepu planowane jest już wiosną 2022 roku – czytamy w komunikacie prasowym.

To dopiero początek zmian, jakie planuje wdrożyć zarządca fordońskiej galerii. – Wierzymy, że wprowadzone przez nas modernizacje wpłyną pozytywnie na postrzeganie galerii przez mieszkańców Bydgoszczy – przekonuje Richard Keen, prezes KPM. I dodaje, że aktualnie w Galerii Fordon działają jeszcze sklepy ze stosunkowo ograniczoną ofertą, ale jego spółka intensywnie pracuje nad poszerzeniem oferty głównie o markową ofertę modową i obuwniczą. – Sieć JYSK jest wręcz wymarzonym fundamentem dla stworzenia w tym miejscu (niemalże od zera) nowej oferty – nie ukrywa Keen.

Zarządca Galerii Fordon poinformował także o podpisaniu zapowiadanej umowy z CityFit. Siłownia zajmie całe drugie piętro (ok. 900 mkw.). Marka planuje stworzyć tu swój pierwszy nowy koncept – CityFit Blue. Są to kluby o mniejszej powierzchni, przystosowane do funkcjonowania zarówno jako lokale własne, jak i w modelu franczyzowym. Pierwszych klientów klub powita wiosną przyszłego roku. Keen Property Management nie ukrywa, że rekomercjalizacja ma być wstępem do rozbudowy obiektu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dariusz
Dariusz
1 rok temu

W końcu coś się zaczyna dziać. Dobrze by było gdyby wróciła sieć CCC.