Bydgoszcz
3C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h NNW
H 4 • L 2
8C
Wt
5C
Sr
6C
Czw
4C
Pt
8C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesKobieta kierownikiem projektu? Czemu nie?!
19.10.2017 | 10:27

Kobieta kierownikiem projektu? Czemu nie?!

Na zdjęciu: Kobieta w biznesie...

Fot. Stanisław Gazda

Women in Project Management, to projekt zainicjowany przez wrocławski oddział PMI PC, który ma na celu promowanie zawodu kierownika projektu wśród kobiet, rozwój kompetencji menedżerskich, poznawanie najlepszych praktyk oraz dzielenie się wiedzą. Darmowe seminarium na ten temat zorganizowane zostanie 26 października, godz. 17.30. w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszcz, ul. Fordońska 74 budynek główny A, Aula nr 117, I piętro.

Kobietą, która podzieli się swoją wiedzą na pierwszym, kujawsko-pomorskim spotkaniu z cyklu Women in Project Management jest Anna Urbańska, Master Trener Structogramu.

Structogram jest to metoda rozwojowo-edukacyjna, która pozwala lepiej poznać siebie i w pełni wykorzystać swój potencjał w życiu. Podczas wykładu pn. „Mózg: nosisz czy używasz?” będzie można się dowiedzieć, jaka moc kryje się w różnorodności i jak z niej korzystać.

Anna Urbańska opowie o „osobistym kodzie genetycznym osobowości”, różnych sposobach komunikacji oraz potencjale, jaki daje nam zrozumienie zasad rządzących ludzką naturą, szczególnie w obszarze współdziałania w zespole.

Spotkania w ramach cyklu mają również służyć nawiązywaniu relacji zawodowych i budowaniu aktywnej sieci kontaktów (na spotkanie warto wziąć wizytówkę). Inicjatywa jest adresowana do entuzjastek i entuzjastów projektów, zarządzania, przywództwa i rozwoju osobistego.


Podobne wpisy

Powiązane treści