[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kolejna karta odkryta. Poznaliśmy następnego najemcę w Hali Targowej!

Dodano: 28.08.2022 | 10:33

Na zdjęciu: Znamy już drugiego najemcę w Hali Targowej w Bydgoszczy.

Fot. Archiwum

Ogłoszono już drugi lokal, który powstanie w rewitalizowanej Hali Targowej w Bydgoszczy.

Wcześniej przekazano, że w hali na rogu ul. Magdzińskiego i Podwale w Bydgoszczy swój lokal otworzy restauracja Noto ramen, teraz wiemy, że drugim lokalem będzie Burger Park – to pierwsza burgerownia w mieście, która działa już niemal od dekady.

Burger Park ma już swój lokal przy ul. Gimnazjalnej, gdzie wcześniej jedzenie serwowało było w food trucku. – Lokal mocno przyczynił się, że owa ulica zaczęła żyć i stała się perełką w Bydgoszczy – przekazują operatorzy hali. Teraz Burger Park będzie drugim najemcą w rewitalizowanym obiekcie.

Właściciele bydgoskiej burgerowni wystąpili w przeszłości na trzech mistrzostwach burgerowych, które organizowało Żarcie Na Kółkach w Warszawie. Zdobyli w nich złoty (2018) i dwa srebrne medale (2017, 2019). – Swoją przygodę z odkrywaniem smaków rozpoczęli od podróży po całym świecie, gdzie próbowali najlepsze burgery, zanim wypracowali swoje autorskie receptury – dodają operatorzy.

W ostatnim czasie Hala Targowa przeszła rewitalizację i zostanie otwarta na nowo po wielu latach. Będzie posiadać piwnicę, parter i antresolę, gdzie znajdą się strefy eventowe, gastronomiczne i handlowe. Na zewnątrz budynku pojawi się plaża z leżakami i ogródki. Otwarcie hali jest planowane na grudzień 2022 roku.

Kolejna karta odkryta. Poznaliśmy następnego najemcę w Hali Targowej!
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janek
Janek
5 miesięcy temu

Baardzo regionalnie.Możemy być dumni z promocji miasta i regionu. To o to chodziło?

Leszek
Leszek
4 miesięcy temu

A kto jest właścicielem, i za ile kupił.. Ktoś wie, to proszę podpowiedzieć..

Leszek
Leszek
4 miesięcy temu

Kiedyś to miejsce tętniło życiem. Cała bydgoszcz tu przyjeżdżała na zakupy Ciekawe kto kupił tę zapomniana przez bydgoszczan hale. No i za ile? Mam wrażenie że jak z wszystkim. Wziął za darmo, później sięgnął po pieniądze z uni, no i mamy

Avi
Avi
4 miesięcy temu

Malkontenci w akcji. Sami zainwestujcie pisie glupole a nie wieczna krytyka…

Który Jestem
Który Jestem
4 miesięcy temu

Leszku, halę kupiło miasto Bydgoszcz za 5 mln zł.