[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Kolejny śmiertelny wypadek w regionie! Jedna osoba zginęła po uderzeniu samochodu w drzewo

Dodano: 06.07.2021 | 10:50

Na zdjęciu: Straż pożarna/zdj. ilustracyjne

Fot. Andrzej Rembowski/Pixabay

Jedna osoba zginęła w wypadku, do którego doszło w miejscowości Blizawy w powiecie świeckim. To drugie wtorkowe tragiczne zdarzenie na drogach województwa kujawsko-pomorskiego.

Jak poinformował dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, około godziny 10:30 na drodze wojewódzkiej nr 214 w miejscowości Blizawy, tuż przy granicy województwa kujawsko-pomorskiego z województwem pomorskim, kierujący samochodem osobowym uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła jedna osoba.

Działania na miejscu zdarzenia prowadzą cztery zastępy straży pożarnej. Na DW 214 w kierunku Warlubia możliwe są utrudnienia w ruchu.

Zdarzenie w powiecie świeckim to drugi dziś tragiczny wypadek na drogach regionu. Około 7:30 na DK15 w miejscowości Wrocki doszło do zderzenia trzech samochodów – dwóch ciężarówek i jednego auta osobowego. Jedna osoba zginęła na miejscu. Od początku wakacji w województwie kujawsko-pomorskim – wliczając zdarzenie w miejscowości Blizawy – doszło już do czterech śmiertelnych wypadków drogowych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments