Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kolejny tragiczny pożar. Zginął 81-latek

Dodano: 13.11.2019 | 12:17

Na zdjęciu: Pożar/zdj. ilustracyjne

Fot. Maciej Rejment

Policjanci z Włocławka wyjaśniają okoliczności tragicznego pożaru, do którego doszło wczoraj po południu w bloku przy ul. 14 Pułku Piechoty we Włocławku. W trakcie akcji ratunkowej w jednym z pomieszczeń odnaleziono ciało 81-letniego mężczyzny.

Do zdarzenia doszło przed godziną 16:00. Na miejsce natychmiast skierowano wszystkie służby. W trakcie akcji gaśniczej, w jednym z pomieszczeń zostały ujawnione zwłoki 81-letniego mężczyzny. Jak wstępnie ustalili mundurowi, był to właściciel mieszkania, który mieszkał w nim samotnie. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Jak informuje włocławska policja, na miejscu przeprowadzone zostały czynności z udziałem biegłego lekarza medycyny sądowej oraz biegłego z dziedziny pożarnictwa, który ustali przyczynę pożaru. Okoliczności tej tragedii wyjaśnią policjanci pod nadzorem prokuratora.

To kolejny w ostatnich dniach tragiczny pożar w województwie kujawsko-pomorskim. W minioną niedzielę w pożarze kamienicy w Toruniu zginęła starsza kobieta. Pod koniec października doszło natomiast do wstrząsającego zdarzenia w Inowrocławiu – w wyniku pojawienia się ognia w budynku przy ulicy Orłowskiej śmierć poniosły trzy dziewczynki i ich matka.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments